DSC01717

Nowy Galaxy Note – patrząc na specyfikację – jest naprawdę potężnym smartfonem. Jeśli ktoś nie mógł się doczekać wyników benchmarków dla nowego flagowca Samsunga, niech zerknie w rozwinięcie newsa. Przy okazji prezentacji Note’a III ekipa gsmarena.com przeprowadziła kilka testów i porównała wyniki z topowymi urządzeniami. Oto jak wypadł w nich wspomniany wcześniej Galaxy Note III.

bench1n3bench2n3bench3n3bench4n3bench5n3

Jak widać tylko w jednym z tych testów (benchmark AnTuTu) Note dał się zepchnąć z najwyższego stopnia podium i został pokonany przez LG G2. W pozostałych niepodzielnie rządzi. Złośliwi zapytają pewnie, ile z tych wyników jest prawdą a ile przygotowaniem sprzętu „pod benchmarki”. W tej kwestii pewnie można się sprzeczać, ale patrząc na specyfikację to wyniki są jak najbardziej prawdopodobne. Miejmy także nadzieję, że w trójce uniknięto chociażby problemu „gubienia klatek” na które skarżą się niektórzy posiadacze Note II.

źródło: blog.gsmarena.com

 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Gadzina

Student WSB-NLU w Nowym Sączu. Zafascynowany sportem, esportem i rynkiem mobilnym. Poza tym wielki fan thrillerów i S-F.