DSC01717

Nowy Galaxy Note – patrząc na specyfikację – jest naprawdę potężnym smartfonem. Jeśli ktoś nie mógł się doczekać wyników benchmarków dla nowego flagowca Samsunga, niech zerknie w rozwinięcie newsa. Przy okazji prezentacji Note’a III ekipa gsmarena.com przeprowadziła kilka testów i porównała wyniki z topowymi urządzeniami. Oto jak wypadł w nich wspomniany wcześniej Galaxy Note III.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

bench1n3bench2n3bench3n3bench4n3bench5n3

Jak widać tylko w jednym z tych testów (benchmark AnTuTu) Note dał się zepchnąć z najwyższego stopnia podium i został pokonany przez LG G2. W pozostałych niepodzielnie rządzi. Złośliwi zapytają pewnie, ile z tych wyników jest prawdą a ile przygotowaniem sprzętu „pod benchmarki”. W tej kwestii pewnie można się sprzeczać, ale patrząc na specyfikację to wyniki są jak najbardziej prawdopodobne. Miejmy także nadzieję, że w trójce uniknięto chociażby problemu „gubienia klatek” na które skarżą się niektórzy posiadacze Note II.

źródło: blog.gsmarena.com

 
Mateusz Gadzina

Student WSB-NLU w Nowym Sączu. Zafascynowany sportem, esportem i rynkiem mobilnym. Poza tym wielki fan thrillerów i S-F.