Pierwsze wrażenia z użytkowania Trak Pada 780

Newsy

Redakcja portalu FrazPC.pl opublikowała materiał przedstawiający pierwsze wrażenia z użytkowania wymienionego w tytule tabletu firmy Trak. Według recenzenta tablet mimo ekranu rezystancyjnego sprawuje się przyzwoicie, procesor radzi sobie z obsługą poleceń bez większej zwłoki, a surfowanie po sieci jest wygodne.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Tablet wyposażony został w procesor taktowany zegarem 800MHz, 256MB pamięci RAM, 4GB wbudowanej pamięci, Android 2.1, ekran o przekątnej 7 cali i rozdzielczości 800×480 pikseli, WiFi, wejście USB do którego możemy przyłączyć modem 3G, port HDMI i slot na karty microSD, pozwalający na rozszerzenie wewnętrznej pamięci o 32GB. Jeśli producent procesora zdecyduje się na aktualizację sterownika, jest możliwe uruchomienie na tablecie Androida 2.2.

Na wideo zapraszam poniżej.

Źródło: FrazPC


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x