ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
red hydrogen one

Co za „promocja”! Darmowy Red Hydrogen One dla najbardziej cierpliwych

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Pamiętacie jeszcze, że Red wydało smartfona? Firma znana z niesamowicie drogich, ale w pełni profesjonalnych kamer i aparatów, postanowiła, że namiesza na mobilnym rynku. Faktycznie się to udało, bo o takich opóźnienia w dostarczaniu egzemplarzy klientom nigdy nie było mowy. Jednak pierwsze modele już trafiły do swoich nabywców, czego efektem są wrażenia MKBHD. Tylko niesmak u niektórych może wciąż pozostać, a RED nie chce, aby wciąż oczekujący rezygnowali ze swoich zamówień. Dlatego na Hydrogen One pojawiła się interesująca „promocja”.

Kupiłeś Hydrogen One ponad rok temu? W ramach promocji dostaniesz drugi egzemplarz za darmo

red hydrogen one

W ramach przypomnienia, firma Red otworzyła przedsprzedaż na swojego smartfona w lipcu zeszłego roku. Podstawowy, aluminiowy model został wyceniony na 1200 dolarów (~4500 złotych), a droższy, wykonany z tytanu na 1600 dolarów (~6000 złotych). Producent, co chwilę przekładał termin premiery, ale tańsza odmiana już trafia do klientów. Co z droższą? Pierwsza partia pojawiła się w siedzibie Red, ale założyciel firmy określił ją mianem… katastrofy. Dlatego wysyłka została wstrzymana, a w ramach rekompensaty osoby, które czekają już ponad rok na swój tytanowy model otrzymają… aluminiową wersję. W momencie, gdy tytanowa odmiana dostanie zielone światło, takie urządzenie też trafi do klientów, bez konieczności zwracania „słabszego” egzemplarza. Innymi słowy, za 1600 dolarów „szczęśliwcy” kupili dwa niecodzienne smartfony.

Zobacz też: Shazam już oficjalnie należy do Apple – co to dla nas oznacza?

Chwalimy poczynania Red, chociaż cała otoczka pokazuje, jak firma nie była gotowa na tak rewolucyjny dla siebie projekt. Fakt, że podejście do klientów jest odpowiednie, ale niesmak pozostaje. Być może ktoś z Was jest jednym ze szczęśliwców, który zrobił taki biznes życia?

źródło: GSMArena

Sprawdź najnowsze wpisy