Razer Phone 2 to dość wyczekiwany smartfon. Jego zapowiedź pojawiła się zupełnie niespodziewanie, ale nie przeszkodziło to gigantowi jakim jest Razer w narobieniu niezłego szumu. Już wcześniej krążyły pogłoski, że następca Razer Phone nie będzie się od niego zbytnio różnił pod względem wyglądu, a teraz te słowa znalazły oficjalne potwierdzenie.

Wygląd Razer Phone 2

Zdjęcia Razer Phone 2 opublikował w sieci niejaki Evan Blass, czyli człowiek znany ze swoich „wtyków” w branży. Niejednokrotnie publikował on przecieki, które się sprawdzały. Tym razem nie będzie inaczej, bo opublikowane zdjęcia idealnie pokrywają się z dotychczasowymi plotkami. Są to oficjalne zdjęcia prasowe. Zobaczcie sami, jak będzie wyglądał Razer Phone 2:

razer phone 2

Zobacz także: Nagrobek w kształcie iPhone’a? Takie rzeczy tylko w Rosji…

Jak można dostrzec na zdjęciu, największą zmianą w designie jest ułożenie aparatów i diody LED – tym razem całość znajduje się po środku urządzenia. Zmiany zaszły też w konstrukcji samego aparatu – teraz dioda LED znajduje się po środku, a aparaty po lewej i prawej. Odpowiadając na pytania: logo Razera się podświetla. Nie da się ukryć, że całość prezentuje się bardzo estetycznie.

Przód urządzenia pozostał bez zmian – Razer nadal uparcie trzyma się formatu ekranu 16:9. Oficjalna prezentacja tytułowego smartfona odbędzie się już za niecałe dwa tygodnie, 10 października. Nie mogę się doczekać!

Źródło: gsmarena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.