Oppo Find X to świetny smartfon. Chińska firma nie zamierza jednak spocząć na laurach i najprawdopodobniej wyda odświeżoną wersję tego smartfona – co może zapisać się na kartach historii.

Oppo Find X pierwszym smartfonem z 10 GB RAM?

Znany z publikowania przeróżnych przecieków z branży, użytkownik Twittera o nazwie Ice Universe napisał, że pojawi się wersja Oppo Find X z aż 10 GB RAM. Tym samym byłoby to pierwsze urządzenie z taką ilością pamięci RAM. No właśnie, o ile w ogóle będzie – przecieki nie zawsze się sprawdzają.

Zobacz także: Poznaliśmy datę premiery prawdziwego „bezramkowca” od Lenovo

Przeciek pochodzi z TENAA, gdzie owy smartfon figuruje z 10 GB RAM i 256 GB pamięci wewnętrznej.  Niestety nie jest napisane, kiedy Oppo zamierza wypuścić tę wersję na rynek.

oppo find x


Gdyby ta plotka okazała się prawdą, Oppo Find X zapisałby się na kartach historii jako pierwszy smartfon z 10 GB RAM (dla porównania – taki Galaxy S9 ma tylko 4 GB RAM). Całość rodzi pytanie: po co Oppo chce teraz wydać telefon z aż 10 GB RAM? Na chwilę obecną wydaje mi się, że będzie to aż nadto – najmocniejsze smartfony mają 8 GB i nie słyszałem jeszcze, by ktokolwiek narzekał, że to za mało. Miejmy jednak nadzieje, że już wkrótce się dowiemy się tego od samego Oppo.

Źródło: androidauthority

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.