Jakiś czas temu do sieci wypłynęło wideo, pokazujące nowy smartfon Lenovo – Z5 Pro. Urządzenie charakteryzowało się niemal całkowitym brakiem ramek i nie było pewne, czy wspomniany filmik jest autentyczny. Jak się okazało, jest – a sam smartfon zadebiutuje już niedługo.

Poznaliśmy datę premiery Lenovo Z5 Pro

Lenovo Z5 Pro będzie miał niemal całkowicie bezramkowy ekran. Wszystko to zawdzięczamy mechanizmowi, który pozwala wysuwać aparat na żądanie (rozwiązanie jak w Oppo Find X). Owe urządzenie prezentuje się tak:

Datę premiery interesującego urządzenia potwierdził wiceprezes Lenovo, Liu Jun. Według niego tytułowy smartfon oficjalnie ujrzy światło dzienne już na konferencji, która odbędzie się pierwszego października tego roku. Lenovo Z5 Pro może być w końcu tym smartfonem, którego Lenovo tak naprawdę chciało stworzyć (wszyscy pamiętamy niesławną wpadkę firmy z modelem Z5, który miał być bezramkowcem bez notcha, a wyszło jak wyszło).

Zobacz także: Messenger z nową aktualizacją. Odświeżona wersja trafia na pierwsze smartfony

Osobiście nie mogę się doczekać premiery. Mam nadzieję, że Lenovo wyciągnęło wnioski z ostatniej porażki i tym razem obejdzie się bez rozczarowań. Wszystkiego dowiemy się już za kilka dni, w nadchodzący poniedziałek.

Źródło: gsmarena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.