LG V40 ThinQ to w ostatnim czasie gorący temat. LG pierwotnie zapowiadało, że ich nowy smartfon oficjalnie ujrzy światło dzienne 3 października, jednak coś poszło nie tak, a smartfon został już zaprezentowany – przynajmniej poniekąd.

LG V40 ThinQ (prawie) oficjalnie

LG V40 ThinQ został już poniekąd zaprezentowany. Co to znaczy „poniekąd”? A to, że owy smartfon został już oficjalnie przedstawiony na stronie internetowej LG, ale większa część jego specyfikacji wciąż pozostaje wielką niewiadomą. LG w zapowiedzi ujawniło, że V40 ThinQ będzie miał cieńsze ramki oraz ekran o przekątnej 6,4 cala. Ponadto, na stronie pojawiło się kilka zdjęć prezentujących urządzenie na kilku ujęciach. Zobaczcie sami:

Zobacz także: Messenger z nową aktualizacją. Odświeżona wersja trafia na pierwsze smartfony

Co najciekawsze, LG w końcu potwierdziło konfiguracje składającą się z pięciu aparatów – dwóch na przodzie i trzech na tyle. LG opublikowało także filmik:

Dokładna specyfikacja urządzenia wciąż nie jest znana. Wszystkie z pewnością dowiemy się już za kilka dni, trzeciego października, kiedy to firma LG „rzeczywiście oficjalnie” zaprezentuje owy smartfon. Czekacie na LG V40 ThinQ? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: gsmarena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.