LG V40 ThinQ oficjalnie zaprezentowany. No, przynajmniej poniekąd

Kacper Kościański Newsy 2018-09-27

LG V40 ThinQ to w ostatnim czasie gorący temat. LG pierwotnie zapowiadało, że ich nowy smartfon oficjalnie ujrzy światło dzienne 3 października, jednak coś poszło nie tak, a smartfon został już zaprezentowany – przynajmniej poniekąd.

LG V40 ThinQ (prawie) oficjalnie

LG V40 ThinQ został już poniekąd zaprezentowany. Co to znaczy „poniekąd”? A to, że owy smartfon został już oficjalnie przedstawiony na stronie internetowej LG, ale większa część jego specyfikacji wciąż pozostaje wielką niewiadomą. LG w zapowiedzi ujawniło, że V40 ThinQ będzie miał cieńsze ramki oraz ekran o przekątnej 6,4 cala. Ponadto, na stronie pojawiło się kilka zdjęć prezentujących urządzenie na kilku ujęciach. Zobaczcie sami:

Zobacz także: Messenger z nową aktualizacją. Odświeżona wersja trafia na pierwsze smartfony

Co najciekawsze, LG w końcu potwierdziło konfiguracje składającą się z pięciu aparatów – dwóch na przodzie i trzech na tyle. LG opublikowało także filmik:

Dokładna specyfikacja urządzenia wciąż nie jest znana. Wszystkie z pewnością dowiemy się już za kilka dni, trzeciego października, kiedy to firma LG „rzeczywiście oficjalnie” zaprezentuje owy smartfon. Czekacie na LG V40 ThinQ? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: gsmarena • Krzysiek Pietrzak

  Skoro liczba 5 tak widocznie pojawia sie w filmie promujacym ten telefon, fajnie by było dać takze baterię 5000 mah, co w przypadku LG jest wręcz nierealne.
  Gdyby jednak zdecydowali się to zrobić, kupowałbym w ciemno, brakuje właśnie takich flagowców z bardzo dobrym czasem pracy na jednym ladowaniu, kiedy producenci wreszcie to zrozumieją…

 • Marucins

  Jak tak czytam i słucham co szykuje przyszły rok i ostatnie miesiące obecnego to głupio jest mi brać tego Pixela 3XL.
  Chyba kasa pójdzie na Fenixa. Nie ma co się wygłupiać. Przemęczę się z tym OP5 to może w kolejnym roku Google pójdzie po rozum do głowy.

 • Pabliell

  Najbardziej ciekawi mnie napis „soft touch” na filmie i związane z tym ujęcia. Czy to znaczy, że LG zrezygnuje ze szkła na plecach na rzecz innych materiałów? Mam nadzieję, to byłby krok w dobrą stronę.

  • variete

   Z drugiej strony, żeby nie okazało się, że plecki wykończy jakimś filcem, jak Microsoft klawiatury swoich Surface.x