lg v40 thinq

LG V40 ThinQ oficjalnie zaprezentowany. No, przynajmniej poniekąd

Newsy

LG V40 ThinQ to w ostatnim czasie gorący temat. LG pierwotnie zapowiadało, że ich nowy smartfon oficjalnie ujrzy światło dzienne 3 października, jednak coś poszło nie tak, a smartfon został już zaprezentowany – przynajmniej poniekąd.

LG V40 ThinQ (prawie) oficjalnie

LG V40 ThinQ został już poniekąd zaprezentowany. Co to znaczy „poniekąd”? A to, że owy smartfon został już oficjalnie przedstawiony na stronie internetowej LG, ale większa część jego specyfikacji wciąż pozostaje wielką niewiadomą. LG w zapowiedzi ujawniło, że V40 ThinQ będzie miał cieńsze ramki oraz ekran o przekątnej 6,4 cala. Ponadto, na stronie pojawiło się kilka zdjęć prezentujących urządzenie na kilku ujęciach. Zobaczcie sami:

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Zobacz także: Messenger z nową aktualizacją. Odświeżona wersja trafia na pierwsze smartfony

Co najciekawsze, LG w końcu potwierdziło konfiguracje składającą się z pięciu aparatów – dwóch na przodzie i trzech na tyle. LG opublikowało także filmik:

Dokładna specyfikacja urządzenia wciąż nie jest znana. Wszystkie z pewnością dowiemy się już za kilka dni, trzeciego października, kiedy to firma LG „rzeczywiście oficjalnie” zaprezentuje owy smartfon. Czekacie na LG V40 ThinQ? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x