ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
lg v40 thinq cad

LG V40 ThinQ na oficjalnym zdjęciu. Trzy aparaty i notch potwierdzone

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

LG V40 ThinQ to w ostatnim czasie gorący temat. Tytułowy smartfon ma zostać oficjalnie zaprezentowany już trzeciego października, czyli za lekko ponad tydzień. Tym razem dotarło do nas oficjalne zdjęcie najnowszego flagowca od LG.

LG V40 ThinQ na oficjalnym zdjęciu

Zdjęcie jest oficjalne, jednak w internecie upublicznił je niejaki Evan Blass, czyli człowiek znany z ujawnienia wielu przecieków, które znalazły potwierdzenie w rzeczywistości. Możemy na nim dostrzec dwie rzeczy: trzy aparaty oraz notcha (ten jest co prawda zakamuflowany, ale zdradzają go ikonki). Zobaczcie sami:

LG V40 ThinQ

Zobacz także: Kompaktowe smartfony – czy nadal ich potrzebujemy? Większe są lepsze?

Na zdjęciu możemy także dostrzec dodatkowy przycisk po lewej stronie – najprawdopodobniej odpowiada on za aktywowanie Asystenta Google (LG ostatnio jest bardzo zainteresowane tematem sztucznej inteligencji). Zaskoczeniem byłoby, gdyby owy przycisk odpowiadał za coś innego.

Do oficjalnej prezentacji zostało jeszcze tylko kilka dni. Osobiście nie mogę się doczekać – od zawsze kibicowałem LG i wierzę, że V40 ThinQ będzie smartfonem godnym uwagi. Ciekawi mnie też, co potrafią te trzy aparaty na pleckach. A Wy czekacie na owy smartfon? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: gsmarena

Sprawdź najnowsze wpisy