Dzięki temu ROM-owi bardzo łatwo przemienisz Xiaomi Mi 8 w Google Pixela 2

Newsy

Jeśli uwielbiasz swojego Xiaomi Mi 8, ale nie możesz zdzierżyć nakładki MIUI 10, a zamiast tego wolisz „czystego Androida”, to bardzo dobrze trafiłeś. Otóż Xiaomi Mi 8 można bardzo łatwo „przemienić” w Pixela 2, dzięki instalacji niestandardowego ROM-u.

Przemiana Mi 8 w Pixela 2 – o co chodzi?

Użytkownik forum XDA-Developers przeportował „czystego Androida” z Pixela 2 na Mi 8, dodając kilka niezbędnych usprawnień (np. wsparcie dla notcha w Mi 8). Prócz tego, oprogramowanie to jest identyczne jak te, które można znaleźć w Pixelu 2 i Pixelu 2 XL.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Oprogramowanie „Pixel ROM” bazuje na Androidzie-9.0.0_r8 AOSP tag (PPR2.180905.006.A1), a ponadto zawiera aktualne aplikacje Google z Pixela 2 (PPR2.180905.005). Wszystkie funkcje, które posiada Pixel 2 są tutaj obecne (m.in. hotspot Wi-Fi i always-on-display). Całość jest tak bliska oryginałowi, że nawet sklep Play rozpozna Twoje urządzenie jako Pixela 2. Co jeszcze ciekawsze, możliwe będzie nawet zainstalowanie aplikacji Digital Wellbeing, która pierwotnie była dostępna tylko na Pixele oraz Nokię 7 Plus.

Zobacz także: Samsung znów pokazuje, że boi się Huawei. Galaxy P30 i P30+ w drodze

Niestety nie ma róży bez kolców – NFC działa, ale Google Pay już nie. Jeśli jednak to Wam nie przeszkadza, to gotowy ROM możecie pobrać z forum XDA-Developers.

Źródło: androidauthority


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x