ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Samsung Galaxy S7 Edge eksplozja

Eksplozja Galaxy S7 Edge. Samsung wymieni urządzenie w zamian za milczenie w sieci?

Autor: Michał Derej Kategoria: Newsy

Dwa dni temu, na łamach naszej strony, opisałem dla Was pewną groźną sytuację związaną z Galaxy S7 Edge. W skrócie – smartfon eksplodował w domu użytkowniczki Reddita o nicku rokhana. Swoje przeżycia właścicielka urządzenia opisała w sieci, co spowodowało, że sprawą zajął się specjalny oddział Samsunga. Firma zdecydowała się wymienić zniszczony model S7 Edge na S9. Koreański gigant nie chciał zrobić tego jednak bezinteresowanie.

Nowa taktyka Samsunga – smartfon, w zamian za konieczność milczenia w sieci

Wczoraj z użytkowniczką o nicku rokhana skontaktował się pobliski sklep Samsunga. Została ona poinformowana o możliwości odebrania smartfona Galaxy S9 w zamian za podpisanie kilku dokumentów. Po przyjściu do sklepu okazało się jednak, że koreański gigant nie chciał po prostu sprezentować nowego smartfona rokhanie – by odebrać urządzenie, miała ona podpisać dokument, który mówił o konieczności skasowania wszystkich postów na temat incydentu. Użytkowniczka miała również wstrzymać się od komentarzy na ten temat.

Zobacz także: Oto OnePlus 6T z czytnikiem linii papilarnych w ekranie.

Po odmowie okazało się jednak, że odebranie smartfona bez konieczności podpisywania papierologii jest możliwe. Rokhana poproszona została wyłącznie o opublikowanie aktualizacji na temat całej sytuacji. Samsung poprzednią umowę tłumaczył faktem, że chytre osoby często pobierają zdjęcia spalonych smartfonów z sieci i wysyłają je do producenta, prosząc o nowe urządzenie. Usunięcie posta miało zapobiec kolejnym sytuacjom tego typu.

Źródło: Reddit

Sprawdź najnowsze wpisy