Eksplozja Galaxy S7 Edge. Samsung wymieni urządzenie w zamian za milczenie w sieci?

mm Michał Derej Newsy 2018-09-22

Dwa dni temu, na łamach naszej strony, opisałem dla Was pewną groźną sytuację związaną z Galaxy S7 Edge. W skrócie – smartfon eksplodował w domu użytkowniczki Reddita o nicku rokhana. Swoje przeżycia właścicielka urządzenia opisała w sieci, co spowodowało, że sprawą zajął się specjalny oddział Samsunga. Firma zdecydowała się wymienić zniszczony model S7 Edge na S9. Koreański gigant nie chciał zrobić tego jednak bezinteresowanie.

Nowa taktyka Samsunga – smartfon, w zamian za konieczność milczenia w sieci

Wczoraj z użytkowniczką o nicku rokhana skontaktował się pobliski sklep Samsunga. Została ona poinformowana o możliwości odebrania smartfona Galaxy S9 w zamian za podpisanie kilku dokumentów. Po przyjściu do sklepu okazało się jednak, że koreański gigant nie chciał po prostu sprezentować nowego smartfona rokhanie – by odebrać urządzenie, miała ona podpisać dokument, który mówił o konieczności skasowania wszystkich postów na temat incydentu. Użytkowniczka miała również wstrzymać się od komentarzy na ten temat.

Zobacz także: Oto OnePlus 6T z czytnikiem linii papilarnych w ekranie.

Po odmowie okazało się jednak, że odebranie smartfona bez konieczności podpisywania papierologii jest możliwe. Rokhana poproszona została wyłącznie o opublikowanie aktualizacji na temat całej sytuacji. Samsung poprzednią umowę tłumaczył faktem, że chytre osoby często pobierają zdjęcia spalonych smartfonów z sieci i wysyłają je do producenta, prosząc o nowe urządzenie. Usunięcie posta miało zapobiec kolejnym sytuacjom tego typu.

Źródło: Reddit • Asia

  Witajcie. Wczoraj podobnie stało się z moim smartfonem kupionym przedpremierowo w 2016 roku dotyczy to samsunga S7 Edge. Bateria napuchła, zaczął się kopcić i wybuchł. Dziś telefon kurierem będzię przesłany do Samsunga do analizy. Był już po gwaracnji. Czy ktoś miał taką sytuację ???

 • Mar Ius

  Żenujący artykuł, skąd masz te informacje, które podajesz , dowody na ich poparcie…dorabiasz w fakcie ?

 • Mateusz Paszkiewicz

  Pojedyncze zapalenia telefonów występują niemal w każdej marce. Pytanie jak wyglądał mechanizm zdarzenia… współczesne baterie po mocnym ściśnięciu lub uszkodzeniu mechanicznym potrafią się zapalić (telefony Apple też to dotyczy, można poszukać filmów na Youtube).

 • Szamajama_Okutasi

  Info wygląda na typowego fake newsa. Z jakiego źródła to macie? I jaka niby afera? Że jeden egzemplarz na ponad 60 mln sprzedanych się zapalił najprawdopodobniej przez to, że był niewłaściwie użytkowany? Aferę to nakręcają takie śmieszne portaliki jak wasz.

 • patryk.t

  Kurdebele, może za 2 lata też mi wybuchnie S9 przez zużycie ogniwa i dostanę S11 😀

 • gumis

  Zabawne… Poprzedni Galaxy Note wybuchał niemal na żądanie 😛x