ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
android 9 pie nieoficjalne oprogramowanie

OnePlus 6 oficjalnie otrzymuje Androida 9 Pie!

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

OnePlus aktywnie i na bieżąco wspiera swoje smartfony, czego nie można powiedzieć o wielu innych producentach. Doskonale pokazuje to fakt, że właściciele najnowszego OnePlusa 6 mogą już sprawdzać, czy nie zawitała do nich oficjalna aktualizacja do Androida 9 Pie.

OnePlus 6 otrzymuje Androida 9 Pie

OnePlus po raz kolejny pokazał klasę. Firma oficjalnie potwierdziła, że rozpoczęła się fala aktualizacji do Androida 9 Pie dla OnePlusa 6. Aktualizacje już dziś otrzymają tylko użytkownicy w wybranych regionach, jednak OnePlus zapewnia, że pozostali długo nie będą musieli czekać. Póki co pewne jest, że aktualizacja trafiła już do Niemiec – wiele użytkowników z tego kraju wrzuca do internetu zrzuty ekranu ukazujące pobieraną aktualizację. Niemcy to nasi bliscy sąsiedzi, więc może i Polacy także otrzymają „Ciacho” już dziś. ?

OnePlus 6 aktualizacja android pie

Zobacz także: Huawei ponownie trolluje Apple i rozdaje powerbanki pod Apple Store

Nowa aktualizacja wprowadza m.in. następujące zmiany / nowości: zupełnie nowe UI dla Androida Pie, nowa nawigacja gestami, wsparcie dla adaptacyjnej baterii i zaktualizowana paczka zabezpieczeń. OnePlus ponownie się popisał – jeśli się nie mylę, to owa firma jako druga wydała póki co oficjalnego Androida 9 Pie (pierwszy był Essential). Miejmy tylko nadzieję, że aktualizacja jest dopracowana.

PS. Jeśli bardzo Wam się spieszy, to możecie skorzystać z programu Oxygen Updater, który wymusi tytułową aktualizację.

Źródło: androidauthority

Sprawdź najnowsze wpisy