xiaomi logoTargi IFA w Berlinie powoli dobiegają końca, więc należałoby otworzyć oczy na resztę świata, a w tym przypadku Chiny. Marka pochodząca właśnie z tego kraju ma najprawdopodobniej dzisiaj przedstawić kolejną odsłonę swojego topowego modelu w Pekinie.

Tym razem news nie dotyczy chińskiego Oppo, a Xiaomi, które stawiane jest właśnie w tej samej lidze, co producent słuchawki Find 5 i nadchodzącej phamery N1. Model Mi3 to – jak nazwa wskazuje – trzecia z kolei wersja topowej słuchawki marki.

xiaomi mi3

Parametry tego urządzenia, według plotek, mają wyglądać następująco:

  • wyświetlacz FullHD;
  • chipset Nvidii z taktowaniem rdzenia na poziomie 1,8GHz;
  • 2GB RAM;
  • aparaty: 13MPx z tyłu i 5MPx z przodu;
  • wbudowane: moduł NFC oraz wysokiej jakości głośniki stereo;
  • bateria o pojemności 3000mAh.

Według danych z GFXBenchmark urządzenie pracuje pod kontrolą Androida 4.2.1, zapewne w edycji MIUI. Na prezentacji Xiaomi Mi3 nie powinno zabraknąć również nowej postaci w firmie i byłego pracownika Google, Hugo Barra.

Niestety żadne z powyższych danych nie zostało oficjalnie przekazane i można je traktować jako plotki. Mimo wszystko istnieje duża szansa, że w ciągu 24. godzin poznamy kolejny topowy model walczący o prym w najwyższej kategorii.

 

źródło: GSMArena.com
Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.