Xiaomi Mi3 ma zostać dzisiaj zaprezentowany w Pekinie

Newsy

xiaomi logoTargi IFA w Berlinie powoli dobiegają końca, więc należałoby otworzyć oczy na resztę świata, a w tym przypadku Chiny. Marka pochodząca właśnie z tego kraju ma najprawdopodobniej dzisiaj przedstawić kolejną odsłonę swojego topowego modelu w Pekinie.

Tym razem news nie dotyczy chińskiego Oppo, a Xiaomi, które stawiane jest właśnie w tej samej lidze, co producent słuchawki Find 5 i nadchodzącej phamery N1. Model Mi3 to – jak nazwa wskazuje – trzecia z kolei wersja topowej słuchawki marki.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

xiaomi mi3

Parametry tego urządzenia, według plotek, mają wyglądać następująco:

  • wyświetlacz FullHD;
  • chipset Nvidii z taktowaniem rdzenia na poziomie 1,8GHz;
  • 2GB RAM;
  • aparaty: 13MPx z tyłu i 5MPx z przodu;
  • wbudowane: moduł NFC oraz wysokiej jakości głośniki stereo;
  • bateria o pojemności 3000mAh.

Według danych z GFXBenchmark urządzenie pracuje pod kontrolą Androida 4.2.1, zapewne w edycji MIUI. Na prezentacji Xiaomi Mi3 nie powinno zabraknąć również nowej postaci w firmie i byłego pracownika Google, Hugo Barra.

Niestety żadne z powyższych danych nie zostało oficjalnie przekazane i można je traktować jako plotki. Mimo wszystko istnieje duża szansa, że w ciągu 24. godzin poznamy kolejny topowy model walczący o prym w najwyższej kategorii.

 

źródło: GSMArena.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x