ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Galaxy A7 2018

Tegorocznego Galaxy A7 czeka niezły lifting. Trzy aparaty w standardzie?

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Samsung w swoim portfolio ma trzy najważniejsze serie smartfonów: Galaxy S (flagowce), Galaxy A (średniaki) oraz Galaxy J, czyli urządzenia budżetowe. Według przecieków, tegoroczna wersja Galaxy A7 przejdzie gruntowny lifting w stosunku do swojego zeszłorocznego poprzednika.

Galaxy A7 z trzema aparatami

W tym roku tylko Galaxy A7 nie doczekał się odświeżonej wersji. Jak się jednak okazuje – doczeka się sporych zmian. Europejski sklep nieźle się zagalopował i ujawnił wygląd Galaxy A7, który jednoznacznie mówi, że zostanie on wyposażony w aż trzy aparaty. Sami zobaczcie, jak rzekomo prezentuje się tytułowe urządzenie:

Zobacz także: [Pobierz] Bouncer – nadawaj tymczasowe uprawnienia innym aplikacjom bez roota

Jeśli powyższe zdjęcia są prawdziwe, to Galaxy A7 (2018) będzie pierwszym smartfonem z portfolio Samsunga z trzema aparatami. Jak można zauważyć, ułożenie aparatów przypomina nieco te z iPhone’a X. Mam tylko nadzieję, że Samsung nie przegnie i zachowa swój styl. Ze zdjęć możemy także wywnioskować, że czytnik linii papilarnych w tegorocznym Galaxy A7 zostanie zamontowany na bocznej ramce. Według plotek, cena urządzenia została ustalona na 348 euro (ok. 1277 zł). Niestety, cena w Polsce będzie sporo wyższa (m.in. przez podatki).

Źródło: gsmarena

Sprawdź najnowsze wpisy