Acer Extend umożliwi zamianę smartfona w laptopa

Newsy

acer extend

Targi IFA to nie tylko prezentacje nowych urządzeń, które niedługo mają pojawić się na rynku. Znajdziemy również wiele stoisk pokazujących prototypowe rozwiązania mające urzeczywistnić się w niedalekiej przyszłości. Tak też postanowił zrobić Acer.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Tajwańska marka zaprezentowała laptop bez najważniejszych podzespołów. W takim razie co ma zarządzać tego typu notebookiem? Oczywiście smartfon, który będziemy mogli podłączyć za pomocą specjalnego kabla MHL. Sam laptop to wyświetlacz, klawiatura i bateria o pojemności 6000mAh. Nie zabrakło oczywiście portów USB. Jeden w wersji 1.0 do podłączenia myszki oraz dwa nowszej edycji 2.0 dla – na przykład – pendrive’ów.

Pomysł interesujący, ale Acer mógł pomyśleć o zastosowaniu miejsca na zadokowanie telefonu, jak to ma miejsce w przypadku Asusa Padfone, aniżeli stosowanie kabli.

Przewidywana premiera, przy sporym zainteresowaniu, została ustalona na pierwszą połowę przyszłego roku. Spodziewana cena to około 1700zł. Oczywiście dotyczy ona całego zestawu, ze smartphonem włącznie. W przypadku prezentacji do dyspozycji był zmodyfikowany Acer Liquid E2.

 

źródło: TheDroidGuy


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x