Tajemniczy Nexus na filmie z prezentacji statuy Androida 4.4 KitKat

Łukasz Pająk Newsy 2013-09-04

nexus logoPoznaliśmy nową nazwę kodową dla kolejnej wersji Androida oznaczonej numerem 4.4. Przy współpracy Google z Nestle będziemy mieć możliwość korzystania z systemu określanego jako KitKat. Z tej okazji korporacja z Mountain View wstawiła na swoim portalu YouTube film z odsłonięcia statuy robota ulepionego ze wspomnianego wcześniej wafla.

Zobaczcie sami jak odbyło się tradycyjne umieszczenie nowego posągu w kampusie Google:

YouTube Preview Image

Mirror:

YouTube Preview Image

Jeżeli jeszcze nie zauważyliście tajemniczego telefonu to zatrzymajcie film na 38. sekundzie. Dla ułatwienia, przybliżony zrzut ekranu tego momentu:

nowy nexus film

Duży aktualny napis Nexus i nieznana nam obecnie obudowa urządzenia sugerują, że mamy do czynienia z nowym smartphonem od Google. Wiele osób zwróciło uwagę na typowy design dla LG, co może potwierdzić mało widoczne uśmiechnięte logo u dołu obudowy. Nie jest to z pewnością Nexus 7, gdyż proporcje są zbyt małe na tablet. Pojawiła się również pogłoska o dodatkowej nakładce na obudowę, ale olbrzymie oko aparatu w pewnym sensie dementuję tę możliwość.

Znając jednak spryt korporacji z Mountain View do wprowadzania w błąd, możemy mieć wątpliwości, co do poprawności dedukowania o następcy Nexusa 4 pokazanym w sposób jawny na powyższym filmie. Istnieje również możliwość, że to kolejna – po określeniu Key Lime Pie – sprytna zagrywka ze strony Google, która zostanie odkryta przy najbliższej okazji.

źródło: AndroidPolice


  • endrju_pl

    Ten z lewej to podobny do Xperii Z1.

  • optimus2x

    Ja osobiście sądzę że Google wprowadzi nowy phtablet 😛 Bo raczej na telefon ze stajni google to troche za duuuży ten nexus

  • Danteoutsider
  • GranFlash

    Film wideo jest prywatny i nie da się go obejrzeć. Swoją drogą czekamy na jakieś przecieki. Mam nadzieję, że kolejny nexus też będzie od LG bo z tego jestem bardzo zadowolony.x