Nokia 9 to jeden z najbardziej wyczekiwanych smartfonów tego producenta. Według wcześniejszych przecieków, będzie on miał aż pięć aparatów, co zdecydowanie wyróżni się na tle konkurencji. Niestety wygląda na to, że Nokii 9 nie zobaczymy w tym roku, tak jak pierwotnie zakładano.

Premiera Nokii 9 opóźniona – dlaczego?

Według przecieków, zaprezentowana w tym roku Nokia 8 Sirocco pierwotnie miała ukazać się w 2017 roku. Wszystko przez to, że niejaki Juho Sarvikas stwierdził, że owe urządzenie nie było wtedy jeszcze wystarczająco dopracowane. Jak powszechnie wiadomo, historia lubi się powtarzać – w przypadku Nokii 9 najprawdopodobniej będzie dokładnie tak samo. Według ostatnich doniesień, urządzenie zadebiutuje dopiero w lutym przyszłego roku.

Zobacz także: Do Huawei’a Mate 20 i Mate 20 Pro nie podłączymy przewodowych słuchawek

Zdjęcia Nokii 9, które wyciekły wcześniej były prawdziwe i rzekomo do obiegu wpuścili je pracownicy HMD, którzy chcieli w ten sposób okazać swoje niezadowolenie wynikające z kolejnej „obsuwy”. Informacja o przeniesieniu premiery na przyszły rok co prawda nie została jeszcze potwierdzona, lecz jest bardzo prawdopodobna. Czas pokaże, czy warto wierzyć przeciekom.

Źródło: phonearena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.