Nokia 9 to jeden z najbardziej wyczekiwanych smartfonów tego producenta. Według wcześniejszych przecieków, będzie on miał aż pięć aparatów, co zdecydowanie wyróżni się na tle konkurencji. Niestety wygląda na to, że Nokii 9 nie zobaczymy w tym roku, tak jak pierwotnie zakładano.

Premiera Nokii 9 opóźniona – dlaczego?

Według przecieków, zaprezentowana w tym roku Nokia 8 Sirocco pierwotnie miała ukazać się w 2017 roku. Wszystko przez to, że niejaki Juho Sarvikas stwierdził, że owe urządzenie nie było wtedy jeszcze wystarczająco dopracowane. Jak powszechnie wiadomo, historia lubi się powtarzać – w przypadku Nokii 9 najprawdopodobniej będzie dokładnie tak samo. Według ostatnich doniesień, urządzenie zadebiutuje dopiero w lutym przyszłego roku.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Zobacz także: Do Huawei’a Mate 20 i Mate 20 Pro nie podłączymy przewodowych słuchawek

Zdjęcia Nokii 9, które wyciekły wcześniej były prawdziwe i rzekomo do obiegu wpuścili je pracownicy HMD, którzy chcieli w ten sposób okazać swoje niezadowolenie wynikające z kolejnej „obsuwy”. Informacja o przeniesieniu premiery na przyszły rok co prawda nie została jeszcze potwierdzona, lecz jest bardzo prawdopodobna. Czas pokaże, czy warto wierzyć przeciekom.

Źródło: phonearena

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.