Samsung-Logo-820x458Świat Internetu jest brutalny. Jedna z niewielu korporacji, która za wszelką cenę chroni swoich tajemnic, została doszczętnie przejrzana pod względem nadchodzącego modelu. Mowa oczywiście o Samsungu i najnowszym reprezentancie serii Note, który został już dokładnie przejrzany nawet od wewnątrz. Premiera – przypomnijmy – ma się odbyć już jutro.

lista aplikacji samsung galaxy note 3

Evan Blass po raz kolejny dostarcza nam bardzo ciekawych informacji na temat słuchawek, które nie zostały jeszcze zaprezentowane. Tym razem mamy do czynienia z Samsungiem Galaxy Note 3 i jego spisem preinstalowanych aplikacji systemowych. Na tej liście znajdziemy jedną, bardzo interesującą pozycje, która wskazuje na to, że najnowszy phablet Koreańczyków zostanie wyposażony w czytnik linii papilarnych.

Można siać tylko plotki, że ma to związek z zamieszaniami kadrowymi w firmie HTC, która również planuje wypuścić topowy phablet One Max, który będzie mógł skanować skórę na paliczkach.

Także na powyższej liście plików znalazły się przedrostki „KNOX” oznaczające zabezpieczenia Samsunga, które zostały wyróżnione przez rząd Stanów Zjednoczonych.

Wracając jednak do czytnika linii papilarnych – czyżby szykował się wielki powrót tego dodatku? Ostatnim smartfonem wykorzystującym ten element była Motorola Atrix 4G z 2011 roku, a na horyzoncie mamy już trzy słuchawki ze skanerem skóry na paliczkach: powyższy Note 3, One Max oraz najprawdopodobniej iPhone 5C.

 

źródło: Phone Arena
Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.