Samsung obiecuje ponad 3 Androidy do końca roku

Newsy

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Zapowiedziom nie ma końca. Po tym jak Acer zapowiedział parę androidów Samsung poszedł w jego ślady i zobligował się wypuścić „więcej niż trzy” telefony pracujące na Androidzie do końca roku 2009.

Won-Pyo Hong – dyrektor strategiczny Samsunga powiedział, że zamierza zdecydowanie rozwinąć platformę Android poprzez „LiMo Foundation’s Linux” który ma powstać przed 2010r. Hong nie wyjawił, czy telefony z OSem od Google trafią pierw na rynek Amerykański, Europejski czy całkiem inny – potwierdził tylko, że do końca bieżącego roku będą dostępne w sprzedaży w  Stanach Zjednoczonych oraz Europie.
Mamy nadzieję że na tych zapowiedziach już zakończymy, a od rana będzie przypływ informacji o fizycznie nowych i innowacyjnych modelach napędzanych Androidem.

Skomentuj na Forum Android


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x