ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
razer phone design

Poznaliśmy datę premiery Razer Phone 2

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Razer Phone był świetnym smartfonem. Nic więc dziwnego, że gigant postanowił stworzyć jego następce, który jak się okazuje, zostanie oficjalny zaprezentowany już bardzo niedługo.

Data premiery Razer Phone 2

Firma Razer rozesłała już zaproszenia na wydarzenie organizowane w Hollywood. Na grafice dołączonej do zaproszenia prócz daty widnieje także charakterystyczny kształt, który z pewnością ma przynosić skojarzenie z Razer Phone 2. Co prawda firma nie powiedziała oficjalnie, że na wspomnianym wydarzeniu zostanie zaprezentowany opisywany smartfon, jednak jest to praktycznie pewne. Możemy zatem śmiało powiedzieć, że Razer Phone 2 zostanie oficjalnie ujawniony już 10 października bieżącego roku. Zresztą, zobaczcie sami – czy ten kształt Wam czegoś nie przypomina?

Razer Phone 2

Zobacz także: Kiedy polscy operatorzy wprowadzą standard eSIM? Cóż, to trochę potrwa…

Razer Phone 2 będzie wyglądał niemal identycznie jak jego poprzednik. Ponadto, specyfikacja urządzenia także niewiele się zmieni – w jego wnętrzu znajdzie się najnowszy Snapdragon 845 i 8 GB pamięci RAM. Pozostałe podzespoły, tak jak cena, nie są jeszcze znane. Osobiście nie mogę się doczekać tej premiery. Mam przeczucie, że Razer ma jeszcze niejednego asa w rękawie. A Wy czekacie na Razer Phone 2? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: gsmarena

Sprawdź najnowsze wpisy