Razer Phone był świetnym smartfonem. Nic więc dziwnego, że gigant postanowił stworzyć jego następce, który jak się okazuje, zostanie oficjalny zaprezentowany już bardzo niedługo.

Data premiery Razer Phone 2

Firma Razer rozesłała już zaproszenia na wydarzenie organizowane w Hollywood. Na grafice dołączonej do zaproszenia prócz daty widnieje także charakterystyczny kształt, który z pewnością ma przynosić skojarzenie z Razer Phone 2. Co prawda firma nie powiedziała oficjalnie, że na wspomnianym wydarzeniu zostanie zaprezentowany opisywany smartfon, jednak jest to praktycznie pewne. Możemy zatem śmiało powiedzieć, że Razer Phone 2 zostanie oficjalnie ujawniony już 10 października bieżącego roku. Zresztą, zobaczcie sami – czy ten kształt Wam czegoś nie przypomina?

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Razer Phone 2

Zobacz także: Kiedy polscy operatorzy wprowadzą standard eSIM? Cóż, to trochę potrwa…

Razer Phone 2 będzie wyglądał niemal identycznie jak jego poprzednik. Ponadto, specyfikacja urządzenia także niewiele się zmieni – w jego wnętrzu znajdzie się najnowszy Snapdragon 845 i 8 GB pamięci RAM. Pozostałe podzespoły, tak jak cena, nie są jeszcze znane. Osobiście nie mogę się doczekać tej premiery. Mam przeczucie, że Razer ma jeszcze niejednego asa w rękawie. A Wy czekacie na Razer Phone 2? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: gsmarena

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.