ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Huawei trolluje Apple… i ma rację

Autor: Adrian Celej Kategoria: Newsy

Premiera nowego iPhone’a to zawsze okazja do upokorzenia Apple. Najlepiej wychodzą na tym więksi producenci, ponieważ mają budżet na tego typu akcje. Jakiś czas temu wysoko poprzeczkę zawiesił Samsung, dziś w prosty sposób swoje pokazuje Huawei. Cóż, trzeba przyznać, że udało im się.

Wróćmy na chwile do Samsunga

Postanowiłem zatrzymać się na chwilę przy Samsungu. Dlaczego? Ponieważ zrobili reklamy z dużym rozmachem i wytknęli konkurencji wady. Jak im to wyszło? Wręcz genialnie, co pokazuje powyższy film. Samsung postarał się, ale Huawei zrobił niemal to samo znacznie mniejszym kosztem.

Minimalistyczne reklamy od Huaweia

Kiedy daleko Ci do najlepszego wyniku…sprawdź nasze podsumowanie z Cupertino!

Opublikowany przez Huawei Mobile Czwartek, 13 września 2018

Huawei poszedł w prostotę i swoje filmiki oparł o proste gry. Na co warto zwrócić uwagę? Na to, że wytknięto największy problem Apple – opóźnienie w stosunku do reszty rynku. Apple znane jest z takich rzeczy jak 1 GB RAM czy wyświetlacz 4″ w czasach, gdy konkurencja poszła mocno do przodu. Tym razem jest tak samo, tylko komponenty do wyśmiania się zmieniły. Mało tego Huawei podał konkretne daty wprowadzenia danych nowości – to co Apple pokazało podczas ostatniej konferencji, Huawei miał już kilka lat wcześniej. Trudno się z tym nie zgodzić, filmiki pokazują prawdę. Za tą prostą formę chińczykom należą się brawa. Chciałbym przyczepić się do notcha, ale z drugiej strony dziś ma go prawie każdy flagowiec…

Sprawdź najnowsze wpisy