[YouTube] Nowe iPhone’y są naprawdę drogie, a do tego przejściówka na jack nie jest już darmowa!

Newsy

Gigant z Cupertino zaprezentował w końcu swoje urządzenia o czym szumi cały technologiczny świat. Jest to bowiem wydarzenie istotne nie tylko dla samego Apple ale także dla konkurencji czy wreszcie dla samych fanów marki.

Co pokazano na tegorocznej prezentacji dowiecie się z poniższego wideo, ale wiedzieliście, że Apple przy okazji zrezygnowało z rozdawania darmowych przejściówek na jack dla właścicieli swoich iPhone’ów? Od teraz trzeba za nią doliczyć dodatkowe 9 dolarów, co jednak przy cenie ponad 7000zł jakie trzeba zapłacić za Xs Max (w wersji 512GB) może nie robi szczególnego wrażenia, to jednak daje pewien obraz na strategie marketingową jaką praktykuje Apple.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x