Gigant z Cupertino zaprezentował w końcu swoje urządzenia o czym szumi cały technologiczny świat. Jest to bowiem wydarzenie istotne nie tylko dla samego Apple ale także dla konkurencji czy wreszcie dla samych fanów marki.

Co pokazano na tegorocznej prezentacji dowiecie się z poniższego wideo, ale wiedzieliście, że Apple przy okazji zrezygnowało z rozdawania darmowych przejściówek na jack dla właścicieli swoich iPhone’ów? Od teraz trzeba za nią doliczyć dodatkowe 9 dolarów, co jednak przy cenie ponad 7000zł jakie trzeba zapłacić za Xs Max (w wersji 512GB) może nie robi szczególnego wrażenia, to jednak daje pewien obraz na strategie marketingową jaką praktykuje Apple.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]
Tymoteusz Pers

Grafik komputerowy, fotograf hobbysta. Przez większość czasu ze smartfonem w ręku.