Wczoraj informowaliśmy o potencjalnej nazwie nowego smartfona do gier ze stajni SonyEricssona, dzisiaj mamy kolejne informacje na jego temat.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Wszystko wskazuje na to, że w lutym przyszłego roku, na targach Mobile World Congress odbywających się w Barcelonie, będzie miała miejsce premiera PlayStation Phone. Smartfon-konsola ma być zaprezentowany podczas wieczornej konferencji prasowej producenta.

Niestety ci, którzy już palą się do zakupu PS Phone, będą musieli zniecierpliwieni poczekać kolejne dwa miesiące, ponieważ do sklepów urządzenie trafi dopiero w kwietniu.

Z poprzednich przecieków wiemy jak smartfon będzie wyglądał. Znamy też prawdopodobne parametry: procesor Qualcomm MSM8655 o zegarze taktującym z częstotliwością 1GHz, 512MB pamięci operacyjnej, 1GB pamięci wewnętrznej oraz wyświelacz o przekątnej od 3.7 do 4.1 cala. 

Żródło: pocket-lint 
Tomasz Halasz