Premiera PlayStation Phone w lutym, w sprzedaży od kwietnia

Newsy

Wczoraj informowaliśmy o potencjalnej nazwie nowego smartfona do gier ze stajni SonyEricssona, dzisiaj mamy kolejne informacje na jego temat.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Wszystko wskazuje na to, że w lutym przyszłego roku, na targach Mobile World Congress odbywających się w Barcelonie, będzie miała miejsce premiera PlayStation Phone. Smartfon-konsola ma być zaprezentowany podczas wieczornej konferencji prasowej producenta.

Niestety ci, którzy już palą się do zakupu PS Phone, będą musieli zniecierpliwieni poczekać kolejne dwa miesiące, ponieważ do sklepów urządzenie trafi dopiero w kwietniu.

Z poprzednich przecieków wiemy jak smartfon będzie wyglądał. Znamy też prawdopodobne parametry: procesor Qualcomm MSM8655 o zegarze taktującym z częstotliwością 1GHz, 512MB pamięci operacyjnej, 1GB pamięci wewnętrznej oraz wyświelacz o przekątnej od 3.7 do 4.1 cala. 

Żródło: pocket-lint 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x