ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
crackables oneplus google

Crackables – OnePlus i Google rzucają Wam wyzwanie!

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Wśród fanów technologii panuje pewna zasada – nie chwal się swoimi zabezpieczeniami, jeśli chcesz, aby wciąż były istotne. Przez kilka ostatnich dekad wiele firm popełniło ten błąd – między innymi Microsoft, który postanowił głośno i dosadnie wspomnieć, że ich Xbox jest nie do złamania. Szybko się to zemściło. Jednak niektóre firmy wręcz zachęcają do tego, aby inni szukali luk w ich kodzie. Mało tego, organizowane są z tej okazji specjalne wydarzenia – sztandarowym przykładem jest Hackathon. W takim razie, co powiecie na Crackables od OnePlus i Google?

Crackables – OnePlus łączy siły z Google

Zapowiedź nowego wydarzenia to najprawdopodobniej kolejna szansa dla zainteresowanych „łamaniem kodu”, aby się wykazać, pokazać i wygrać ciekawe nagrody. Co prawda jeszcze nie wiemy, co OnePlus zaoferuje, ale w ramach turnieju Asphalt w Indiach, po premierze OnePlus 6, można było wygrać 7000 dolarów, samego smartfona, jak i bezprzewodowe słuchawki firmy. Tym razem budżet może być z pewnością większy. Póki co wiemy tylko tyle, co mogliście obejrzeć powyżej. Pojawiła się dedykowana strona internetowa Crackables.oneplus.com, która na pierwszy rzut oka niewiele zdradza. W kodzie też niewiele widać, ale samo wydarzenie ma wystartować 18 września o 15:00 naszego czasu.

Zobacz też: YouTube z ciemnym motywem już jest!

Czy będzie to forma promocji OnePlus 6T? Być może coś firma ukryje w kodzie. Niemniej współpraca z Google może zwiastować coś więcej. O wszystkim przekonamy się już za niecały tydzień, choć może już niektórzy odkryli coś więcej?

źródło: GSMArena

Sprawdź najnowsze wpisy