Acer prezentuje Iconia Tab A3 – przyzwoity tablet z ekranem 10.1″

Newsy

a3lead

Fakt, że targi IFA jeszcze oficjalnie nie wystartowały nie przeszkadza Acerowi w oficjalnych zapowiedziach swoich nowych urządzeń. Jednym z nich jest Iconia Tab A3, 10.1-calowy tablet dysponujący rozdzielczością 1280×800 pikseli, napędzany czterordzeniowym układem Cortex A7 o taktowaniu 1.2 GHz i 1 GB pamięci RAM. Tablet standardowo wyposażono w dwie kamerki: przednią oraz tylną. Do dyspozycji użytkownika jest odpowiednio 16 lub 32 GB miejsca na dane z możliwością rozszerzenia kartą micro SD.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Tablet posiada Bluetooth w wersji 4.0, port micro HDMI, dostępna będzie również wersja z wbudowanym modułem 3G. Na urządzeniu znajdziemy system Android 4.2 z kilkoma udogodnieniami, np. Touch WakeApp pozwalający na szybki dostęp do ulubionych aplikacji. Standardowo też Acer zadbał o dźwięk: oferująca Dolby Digital Plus A-trójka potrafi symulować dźwięk przestrzenny 5.1 po podłączeniu zewnętrznego nagłośnienia, np. słuchawek lub głośników. Ta funkcja skłania do przemyśleń, że jest to tablet dla typowych maniaków kina, którzy chcą leżąc w łóżku delektować się najnowszymi hitami w pełnej wygodzie.

Gabaryty tabletu to: 10.15 mm grubości oraz 600g wagi. Tablet ma pojawić się w Europie z początkową ceną na poziomie 249 za opcję bez 3G i 299 euro za wersję z 3G.

Źródło: androidheadlines.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x