ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
nokia 9 design wyglad

Samsung już wie, ile warta jest Nokia 9 i zdradza jej różne wersje

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Samsung często zaznacza w swoich materiałach promocyjnych, że możecie kupić ich smartfony taniej, jeśli zostawicie swój stary model. Jest to bardzo interesująca akcja, pozwalająca zapobiec rozpowszechnianiu się elektroodpadów. Jednak z drugiej strony kwoty, jakie oferują Koreańczycy często są – lekko mówiąc – zaniżone. To też nie do końca dziwi, bo każdemu musi się opłacać dany zabieg, a dla nas ma to być po prostu wygoda. W ten sposób mamy okazję poznać wersję nadchodzącej nowości od Finów. Nokia 9 już pozowała do zdjęć ze swoim specyficznym aparatem, na który składa się 5 matryc i 5 obiektywów. Za tym ma się kryć technologia firmy Light.

Nokia 9 ujawniona przez Samsunga – coś tu nie gra?

Powyższy zrzut ekranu pochodzi z łotewsko-estońskiej strony Samsunga, na której możemy zgłosić chęć zwrócenia urządzenia w zamian za obniżenie ceny nowego urządzenia. Z tej witryny dowiedzieliśmy się, że Nokia 9 doczeka się czterech odmian, a właściwie dwóch podgrup – z 64 lub 128 GB wbudowanej pamięci dla użytkownika, które dodatkowo mogą być oferowane w wersji DualSIM. W takim razie, ile Samsung może Wam zaoferować za smartfona, który jeszcze nie został zaprezentowany? Oto ceny:

  • Nokia 9 64 GB Single SIM – 270 euro (~1170 złotych)
  • Nokia 9 64 GB Dual SIM – 278 euro (~1200 złotych)
  • Nokia 9 128 GB Single SIM – 285 euro (~1230 złotych)
  • Nokia 9 128 GB Dual SIM – 292 euro (~1260 złotych)

Inny przykład? Samsung skupuje Galaxy Note9 w wersji 512 GB za 562 euro (~2430 złotych). W ramach przypomnienia, ten smartfon w Polsce kosztuje ponad 5000 złotych.

Zobacz też: Xiaomi adoptowało Nosacza Sundajskiego!

Chętnie kupiłbym w ciemno, już teraz, flagowego smartfona Nokii za te kwoty. Coś czuję, że nawet gdybym je podwoił, to dalej by to był opłacalny zakup. Niestety, my nie wiemy, skąd Samsung ma informacje o wersjach nowych modeli Finów, a nawet nie wiemy, kiedy te urządzenia zostaną zaprezentowane. Oby jak najszybciej. Oby też te wyjątkowe cechy miały znaczenie w rzeczywistości.

źródło: Reddit, Twitter

Sprawdź najnowsze wpisy