NotionInkAdam

Adam – ciekawy tablet z procesorem Tegra 2, wyróżniającym kształcie i opcji ekranu Pixel Qi (który ma opcję wyłączenia podświetlenia, stając się czymś w rodzaju e-papieru), jest już bardzo bliski wydania. Notion Ink, czyli producent tabletu, ogłosił niedawno zapisy na przedpremierową sprzedaż. Teraz, po prośbach wielu osób udostępnił film prezentujący niektóre jego możliwości oraz nakładkę na Androida w postaci panelów.
Zwróćcie uwagę, że nie jest to finalna wersja i w tle działa wiele programów (wymienionych na początku), dlatego pojawiają się zgrzyty.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

NotionInk zacznie dystrybucję na początku stycznia – najtańsza wersja tabletu będzie kosztować 375 $ (wersja z ekranem PixelQi 499$). Kiedy i czy nowy tablet pojawi się w Polsce zależy prawdopodobnie od jego popularności w USA, na razie możemy liczyć tylko na nieoficjalne kanały.

{youtube}-PtkPaiv1dw{/youtube}

Źródło: Androidpolice.com 
Maciej Rebajn