HTC U12 Life prezentacja

HTC nie ma zamiaru się poddawać – nowy flagowiec w drodze!

Łukasz Pająk Łukasz Pająk Newsy

HTC upada na dno, prawda? Ok, ale mówimy i piszemy tak od… 7 czy też 8 lat, kiedy to akcje Tajwańczyków zaczęły drastycznie lecieć w dół. Mimo to, firma wciąż utrzymuje się na rynku. Niektórzy twierdzą, że wynika to z faktu zastrzyku finansowego od Google, a inni upatrują dział wirtualnej rzeczywistości za rozwojowy. W każdej z tych wersji jest trochę prawdy, ale też nie można zapominać, że zyski HTC po prostu spadają. Co roku mówimy, że być może to właśnie model X sprawi, że Tajwańczycy wrócą na właściwe tory… W takim razie może za rok?

Nowy flagowiec od HTC powstanie – Snapdragon 855 i 5G na pokładzie

htc u12 life

W tym roku poznaliśmy cztery urządzenia od HTC – Desire 12, Desire 12 Plus, U12+ i U12 Life. To bardzo wąskie portfolio, ale na więcej Tajwańczycy najwidoczniej nie mogą sobie pozwolić. Z racji, że niektórzy już postawili krzyżyk na HTC, to przychodzę z ciekawą nowością – na profilach pracowników firmy już można znaleźć informację o doświadczeniu z najnowszymi układami Qualcomma, w tym Snapdragon 855 oraz modem X50, który wspiera technologię sieci 5G. Nie powinniśmy czuć się zaskoczeni, jeśli ponownie HTC postawi na jeden flagowy model rocznie.

Zobacz też: Kolejne złośliwe oprogramowanie w Sklepie Play!

Pamiętajmy też, że niekoniecznie musimy poznać Snapdragona 855. Bardzo możliwe, że będzie to Snapdragon 8150. Qualcomm po prostu musi dostosować nazewnictwo swoich układów w związku z alternatywami dla laptopów.

źródło: Android Headlines

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy