samsung-logoWrzesień właśnie się rozpoczął, co oznacza, że dzielą nas tylko trzy dni do prezentacji wielu interesujących modeli, a wśród nich: Sony Xperia Z1 (Honami) z pomniejszoną wersją, a także trzecia odsłona phableta Samsunga z udanej serii Note.

Skupimy się na urządzeniu Koreańczyków z większym wyświetlaczem, którego zdjęcie pojawiło się w Internecie. Tradycyjnie tego typu wycieki nie są najlepszej jakości, ale warto się przyjrzeć, co znalazło się na pewnym biurku:

galaxy note 3 samsung

Wcześniejszy wyciek samego przedniego panelu do Galaxy Note 3 tego nie pokazywał, ale powyższe zdjęcie wyraźnie prezentuje znacznie mniej zaokrąglone krawędzie urządzenia niż w przypadku innych słuchawek Samsunga. Dodatkowo najnowszy phablet Koreańczyków najprawdopodobniej zaskoczy swoją cienką obudową.

Galaxy Note 3 wydaje się zapowiadać nadchodzące zmiany w projektowaniu urządzeń przez Samsunga, które mają polegać między innymi na zastąpieniu plastiku na rzecz aluminium. Pamiętajmy również, że może to być najprawdopodobniej deweloperskie urządzenie, które znacząco odbiega od finalnego produktu.

Konkurent dla One Max i Z Ultra może nie być zbliżony wyglądem do Galaxy S4, jak wiele osób sądziło, ale oficjalnie przekonamy się o tym dopiero podczas konferencji Unpacked w Berlinie, zaplanowanej na czwartego września.

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.