Samsung Galaxy Note 3 na zdjęciu zaskakuje odmiennym designem

Newsy

samsung-logoWrzesień właśnie się rozpoczął, co oznacza, że dzielą nas tylko trzy dni do prezentacji wielu interesujących modeli, a wśród nich: Sony Xperia Z1 (Honami) z pomniejszoną wersją, a także trzecia odsłona phableta Samsunga z udanej serii Note.

Skupimy się na urządzeniu Koreańczyków z większym wyświetlaczem, którego zdjęcie pojawiło się w Internecie. Tradycyjnie tego typu wycieki nie są najlepszej jakości, ale warto się przyjrzeć, co znalazło się na pewnym biurku:

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

galaxy note 3 samsung

Wcześniejszy wyciek samego przedniego panelu do Galaxy Note 3 tego nie pokazywał, ale powyższe zdjęcie wyraźnie prezentuje znacznie mniej zaokrąglone krawędzie urządzenia niż w przypadku innych słuchawek Samsunga. Dodatkowo najnowszy phablet Koreańczyków najprawdopodobniej zaskoczy swoją cienką obudową.

Galaxy Note 3 wydaje się zapowiadać nadchodzące zmiany w projektowaniu urządzeń przez Samsunga, które mają polegać między innymi na zastąpieniu plastiku na rzecz aluminium. Pamiętajmy również, że może to być najprawdopodobniej deweloperskie urządzenie, które znacząco odbiega od finalnego produktu.

Konkurent dla One Max i Z Ultra może nie być zbliżony wyglądem do Galaxy S4, jak wiele osób sądziło, ale oficjalnie przekonamy się o tym dopiero podczas konferencji Unpacked w Berlinie, zaplanowanej na czwartego września.

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x