Samsung Galaxy Note 3 na zdjęciu zaskakuje odmiennym designem

Łukasz Pająk Newsy 2013-09-01

samsung-logoWrzesień właśnie się rozpoczął, co oznacza, że dzielą nas tylko trzy dni do prezentacji wielu interesujących modeli, a wśród nich: Sony Xperia Z1 (Honami) z pomniejszoną wersją, a także trzecia odsłona phableta Samsunga z udanej serii Note.

Skupimy się na urządzeniu Koreańczyków z większym wyświetlaczem, którego zdjęcie pojawiło się w Internecie. Tradycyjnie tego typu wycieki nie są najlepszej jakości, ale warto się przyjrzeć, co znalazło się na pewnym biurku:

galaxy note 3 samsung

Wcześniejszy wyciek samego przedniego panelu do Galaxy Note 3 tego nie pokazywał, ale powyższe zdjęcie wyraźnie prezentuje znacznie mniej zaokrąglone krawędzie urządzenia niż w przypadku innych słuchawek Samsunga. Dodatkowo najnowszy phablet Koreańczyków najprawdopodobniej zaskoczy swoją cienką obudową.

Galaxy Note 3 wydaje się zapowiadać nadchodzące zmiany w projektowaniu urządzeń przez Samsunga, które mają polegać między innymi na zastąpieniu plastiku na rzecz aluminium. Pamiętajmy również, że może to być najprawdopodobniej deweloperskie urządzenie, które znacząco odbiega od finalnego produktu.

Konkurent dla One Max i Z Ultra może nie być zbliżony wyglądem do Galaxy S4, jak wiele osób sądziło, ale oficjalnie przekonamy się o tym dopiero podczas konferencji Unpacked w Berlinie, zaplanowanej na czwartego września.

źródło: Phone Arena • lcd

  Dokładnie tak jak piszą wyżej. Dodatkowo design który był m.in w SGS2 i Note 1 to chyba ten, za który najwięcej było pozwów od Apple. Ja chociaż posiadam SGS2 to jednak wygląd sgs3 i 4 mi się bardziej podoba. Ciekawi mnie tylko czy N3 będzie dla N2 tym czym S4 dla S3, czyli w takim samym rozmiarze większe podzespoły. A dopiero następna generacja będzie już rewolucją. Mam nadziejem, że w końcu będzie giętki ekran (wygięty jak w prototypie pokazanym już przez samsunga), albo składany.

 • Arcy_biskup

  Przecież to – jak napisał poprzednik – obudowa testowa. To samo wypływało przed S4, S3, wcześniej nie pamiętam.

  • Arcy_biskup

   i Przed Note 2 też to samo” wypływało”.

 • Sebosz

  Przecież wspominali tyle razy, że przed wydaniem trzymają telefony w obudowach zastępczych żeby prawdziwe nie wyszły w przeciekachx