Pixel 3 XL nie ma przed nami żadnych tajemnic. Google „udało się” ujawnić wszystko, co tylko możliwe na temat tego smartfona. Pixel 3 też nie pozostaje daleko w tyle. Tak potężny wyciek informacji sprawił, że październikowa konferencja traci sens. Szczególnie, gdy wiemy, że smartwatche w ogóle mają się nie pojawić. Jednak Google ewidentnie szykuje coś więcej i właśnie zbiera materiały na swoje wydarzenie.

Czy znany nam Pixel 3 XL to tylko prototyp?

Najważniejsza część powyższego filmu zaczyna się około 3. minuty filmu. Google zbiera materiały, które ewidentnie oczerniają i szydzą z Pixela 3 XL. Jak Amerykanie mogą je wykorzystać w swoich materiałach? To niewątpliwie teraz największa zagadka. Jeśli faktycznie się okaże, że notch zniknie, to będę w szoku. Jednak kompletnie w to nie wierzę – być może design zostanie jeszcze w pewien sposób zmieniony, ale zmiana projektu nie wchodzi w grę na tym etapie. W końcu wiązałaby się z innym ułożeniem podzespołów i zmianą wyświetlacza. Do tego sam Android Pie ma być chwalony za obsługę wycięć w ekranie.

Zobacz też: Oto nasze zestawienie najlepszych kalendarzy na Androida.

Pewna doza niepewności została zasiana w Sieci. Google niewątpliwie chce, żebyśmy nie rwali się do zakupu nowych iPhone’ów, które poznać mamy 12 września. Dzień wcześniej prawdopodobnie ujrzymy swego rodzaju teaser od giganta z Mountain View, więc uzbrójmy się w cierpliwość. W ramach przypomnienia, Google swoją konferencję organizuje 9 października.

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.