mozilla firefox quantum

Nowa aktualizacja Firefoxa wprowadza tryb ciemny

Newsy

Tryb ciemny to w ostatnim czasie bardzo pożądana funkcja, co zresztą doskonale rozumiem – dzięki ciemniejszej kolorystyce wieczorami mniej męczą się oczy. Dziś ciemny motyw wprowadził YouTube, a teraz dołącza do niego Firefox.

Firefox wprowadza tryb ciemny

Jest zapotrzebowanie na tryb ciemny, więc Firefox nie przeszedł obok niego obojętnie. Najnowsza aktualizacja popularnej przeglądarki prócz ciemnego motywu wprowadza także sporo innych usprawnień – m.in. lepszy rozkład przycisków na iOS, poprawki błędów i poprawę szybkości działania aplikacji. Aktualizacja została już wydana, więc jeśli jeszcze jej nie macie, to koniecznie sprawdźcie dostępne aktualizacje w Google Play i zaktualizujcie przeglądarkę.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

firefox tryb ciemny

Zobacz także: Aktualizacja Google Chrome z okazji 10-lecia wprowadza wiele zmian. Co nowego?

Co najciekawsze, pomiędzy trybem jasnym a ciemnym możemy się przełączać manualnie lub automatycznie – kiedy Firefox wykryje, że w pomieszczeniu jest ciemno, przeglądarka automatycznie zmieni motyw na ciemny. Ciesze się, że coraz więcej twórców aplikacji decyduje się zaimplementować tryb ciemny – sam korzystam z niego kiedy tylko mogę. A Wy z jakiej przeglądarki korzystacie? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: phonearena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x