mozilla firefox quantum

Nowa aktualizacja Firefoxa wprowadza tryb ciemny

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

Tryb ciemny to w ostatnim czasie bardzo pożądana funkcja, co zresztą doskonale rozumiem – dzięki ciemniejszej kolorystyce wieczorami mniej męczą się oczy. Dziś ciemny motyw wprowadził YouTube, a teraz dołącza do niego Firefox.

Firefox wprowadza tryb ciemny

Jest zapotrzebowanie na tryb ciemny, więc Firefox nie przeszedł obok niego obojętnie. Najnowsza aktualizacja popularnej przeglądarki prócz ciemnego motywu wprowadza także sporo innych usprawnień – m.in. lepszy rozkład przycisków na iOS, poprawki błędów i poprawę szybkości działania aplikacji. Aktualizacja została już wydana, więc jeśli jeszcze jej nie macie, to koniecznie sprawdźcie dostępne aktualizacje w Google Play i zaktualizujcie przeglądarkę.

firefox tryb ciemny

Zobacz także: Aktualizacja Google Chrome z okazji 10-lecia wprowadza wiele zmian. Co nowego?

Co najciekawsze, pomiędzy trybem jasnym a ciemnym możemy się przełączać manualnie lub automatycznie – kiedy Firefox wykryje, że w pomieszczeniu jest ciemno, przeglądarka automatycznie zmieni motyw na ciemny. Ciesze się, że coraz więcej twórców aplikacji decyduje się zaimplementować tryb ciemny – sam korzystam z niego kiedy tylko mogę. A Wy z jakiej przeglądarki korzystacie? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: phonearena

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy