O ciemnym motywie w aplikacji YouTube pisaliśmy dla Was już od dawna. Użytkownicy urządzeń Apple’a mogli testować go już od marca, podczas gdy wierni fani Androida musieli czekać aż do dzisiaj. Wielu użytkowników systemu Google’a chciało, chociaż sprawdzić nowy interfejs YouTube’a – z tego powodu pewien czas temu stworzyłem dla Was poradnik na temat jego aktywacji. Na całe szczęście od dziś z nowej funkcji może skorzystać już każdy!

Jak aktywować ciemny motyw w aplikacji YouTube?

Jeżeli chcecie skorzystać z ciemnego motywu w aplikacji YouTube, to przede wszystkim zaktualizujcie program do najnowszej wersji. Po uruchomieniu klienta powinno wyświetlić Wam się powiadomienie mówiące o ciemnym motywie z możliwością jego aktywacji. Jeśli coś takiego jednak nie miało miejsca lub przycisk nie zadziałał, to wciśnijcie ikonę swojego zdjęcia profilowego (prawy górny róg interfejsu), wybierzcie opcję Ustawienia > Ogólne i skorzystajcie z opcji „Ciemny motyw”.

youtube ciemny motyw

Zobacz też: Oto, jak prezentować będzie się LG V40. 

Od tego momentu ciemny motyw w aplikacji YouTube zostanie aktywowany i będzie on wyglądał następująco:

youtube ciemny motyw

Jaka jest Wasza opinia na temat nowego motywu YouTube’a? Czy preferujecie jasną kolorystykę interfejsu aplikacji, czy ciemną? Dajcie znać.

Źródło: Własne + AndroidPolice

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Michał Derej

Pasjonat technologii mobilnych, wielki fan Androida. Student informatyki na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Były moderator jednego z największych forów ogólnotematycznych w Polsce. Od kilku lat blogger.