samsung cztery aparaty

Nowy smartfon Samsunga z czterema aparatami jeszcze w tym roku

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

Samsung ma w swoim portfolio naprawdę dużo smartfonów. Jak się okazuje, taka liczba to dla koreańskiego giganta wciąż zbyt mało – najprawdopodobniej jeszcze w tym roku pojawi się smartfon Samsunga z aż czterema aparatami.

Smartfon Samsunga z czterema aparatami

Wincyj aparatów, chciałoby się rzecz. Jak donosi znany z informowania o przeciekach (które swoją drogą bardzo często się sprawdzają), niejaki Ice Universe, jeszcze w tym roku Samsung zaprezentuje smartfon z aż czterema aparatami. Co w tym wszystkim najciekawsze to fakt, że nie będzie to wyczekiwany przez wszystkich składany smartfon ani nic z serii Galaxy S lub Galaxy Note.

Zobacz także: Oto Red Hydrogen – obejrzyjcie unboxing i piękne zdjęcia wykonane smartfonem

Co to może być? Na chwilę obecną nie wiadomo. Możemy jedynie spekulować, że będzie to Galaxy A9 2019 – smartfony z tej serii zazwyczaj mają swoją premierę pod koniec roku. Istnieje też cień szansy, że mowa tu o zupełnie nowym urządzeniu, jednak jest to co najmniej wątpliwe. Oczywiście nie jest to potwierdzona informacja, więc radzę czytać ten tekst z lekkim przymrużeniem oka. Jak myślicie, co planuje Samsung (jeśli w ogóle)? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: gsmarena

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy