Xiaomi Mi Mix 3 z obsługą sieci 5G? Wszystko na to wskazuje

mm Michał Derej Newsy 2018-09-03

Najnowszy flagowiec Xiaomi, a mianowicie Mi Mix 3, na sklepowych półkach pojawi się już niedługo. Dla wszystkich osób czekających na to urządzenie mamy świetną wiadomość – Donovan Sung podaje, że smartfon będzie obsługiwał sieci 5G! Warto wspomnieć jednak, że udogodnienie to będzie wyglądało nieco inaczej niż np. w Motoroli Moto Z3.

Xiaomi Mi Mix 3 z obsługą sieci 5G. Skąd to wiemy?

Informacje na temat smartfona Mi Mix 3 na bieżąco publikuje dla nas Donovan Sung. Dziś opublikował on interesujący post na Twitterze, na którym ujrzeć możemy nowego flagowca Xiaomi. Warto zwrócić uwagę na belkę powiadomień – zobaczyć można tam symbol 5G. W tle znajduje się natomiast interfejs testowania połączeń w smartfonie.

Zobacz też: Ze sklepu Google Play znikają aplikacje typu SuperUser.

Wygląda na to, że Xiaomi Mi Mix 3 do sklepów trafi jako pierwszy smartfon, który bezproblemowo obsłuży sieci 5G bez żadnych dodatkowych akcesoriów. Nie wiemy jeszcze, czy w Europie urządzenie również będzie współpracowało z sieciami 5G, w tym momencie smartfon testowany jest w Chinach. Miejmy jednak nadzieję, że tak będzie – prace nad zasięgiem nowej generacji trwają już bowiem nawet w Polsce.

Źródło: AndroidPit • szykal

  Najgorsza chińszczyzna z namolnym marketingiem

 • YosemiteSam

  Marzy mi sie taki telefon tylko z 5.2 calowym wyświetlaczem albo juz chociaz 5.5 by uszedł w tłoku a tak pewnie walna 6.5 kolejna cegle

 • Tomasz

  Wystarczy ze nie dadza gniazda na karte i bedziemy mieli kolejny smieciowy smartfon na rynku.
  5g to nie jest wartosc dodana, jesli zapoznac sie z cena licencji dla kazdego z grupy tworcow.

  • fckUeve

   kartę pamięci czy kartę sim??
   Jesli chodzi o karte pamieci, to jak dla mnie to jest zbędne…
   64 GB w telefonie całkowicie mi wystarcza

   • Joanna

    Od kiedy istnieje tani streaming i niesamowita wygoda umieszczania danych w chmurze aby mieć do nich dostęp wszędzie, zawsze i na dowolnym urządzeniu to mi wystarczyłoby 32gb, bo nawet tyle nie jestem w stanie zapełnić. W tej chwili na ponad rocznym smartfonie mam zajęte 11.5 gb, a przed synchronizacją np. po wyprawie w tereny bez cywilizacji miałam maksymalnie po 13 może niecałe 14 gb. Nie będę przecież robić backupu internetu na wszelki wypadek gdyby zamknęli, a trzymanie dokumentów i zdjęć jedynie na smartfonie bez dostępu na innych urządzeniach i kopii w chmurze było dobre ale 10 lat temu.

    • Sławek

     Wyjedź na chwilę z miasta. Pojedź na tydzień w Tatry lub Bieszczady i nagle się okazuje że jesteś 2 dni bez internetu a jak złapiesz jakikolwiek zasięg to zdjęcie z Whatsappa wysyła się 15 minut.

     Panowie – macie rację, w miejskiej dżungli chmura, muzyka stramingowa, kominukacja jest dostępna, ale to nie jest tak, że identycznie jest na całym świecie. Do tego świat nie kończy się na UE. Wystarczy wyściubić nos na Ukrainę i już jesteście w krainie piekielnie drogiego internetu.

     Ja nie jestem zwolennikiem bycia online i w takich tatrach włączam tryb samolotowy, ale mapy czy muzykę zawsze warto mieć offline – właśnie na karcie, żeby były pod ręką kiedy wylądujemy poza zasięgiem internetu.

     Dlaczego na karcie a nie w pamięci urządzenia? Są powody:
     1 łatwość przeniesienia do nowego telefonu
     2.możliwość łatwego wyciągnięcia danych z telefonu po awarii
     3. możliwość dowolnego powiększania przestrzeni

     • Grzegorz93

      1. Jeśli ktoś płaci za muzykę np. Spotify to problem z muzyką nie istnieje. Ja płacę 5 zł miesięcznie.
      2. Tutaj chmura ratuje nasze dane lub ewentualnie pendrive tylko trzeba systematycznie dane przesyłać.
      3. Zawsze ogranicza nas urządzenie jak dużą kartę możemy włożyć. Dodatkowo trzeba za porządną kartę wydać konkretne pieniądze.

      Jeśli chodzi o internet za granicą to chyba dalej najlepszą opcją jest kupienie startera na miejscu i aktywację pakietu który nam najbardziej odpowiada. 🙂x