Xiaomi Mi Mix 3 sieci 5G

Xiaomi Mi Mix 3 z obsługą sieci 5G? Wszystko na to wskazuje

Michał Derej Michał Derej Newsy

Najnowszy flagowiec Xiaomi, a mianowicie Mi Mix 3, na sklepowych półkach pojawi się już niedługo. Dla wszystkich osób czekających na to urządzenie mamy świetną wiadomość – Donovan Sung podaje, że smartfon będzie obsługiwał sieci 5G! Warto wspomnieć jednak, że udogodnienie to będzie wyglądało nieco inaczej niż np. w Motoroli Moto Z3.

Xiaomi Mi Mix 3 z obsługą sieci 5G. Skąd to wiemy?

Informacje na temat smartfona Mi Mix 3 na bieżąco publikuje dla nas Donovan Sung. Dziś opublikował on interesujący post na Twitterze, na którym ujrzeć możemy nowego flagowca Xiaomi. Warto zwrócić uwagę na belkę powiadomień – zobaczyć można tam symbol 5G. W tle znajduje się natomiast interfejs testowania połączeń w smartfonie.

Zobacz też: Ze sklepu Google Play znikają aplikacje typu SuperUser.

Wygląda na to, że Xiaomi Mi Mix 3 do sklepów trafi jako pierwszy smartfon, który bezproblemowo obsłuży sieci 5G bez żadnych dodatkowych akcesoriów. Nie wiemy jeszcze, czy w Europie urządzenie również będzie współpracowało z sieciami 5G, w tym momencie smartfon testowany jest w Chinach. Miejmy jednak nadzieję, że tak będzie – prace nad zasięgiem nowej generacji trwają już bowiem nawet w Polsce.

Źródło: AndroidPit

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy