Razer Phone był niemałym sukcesem. Urządzenie firmy znanej dotychczas głównie z akcesoriów dla graczy szturmem zdobył rynek smartfonów dla graczy. Razer nie zamierza osiąść na laurach – gigant właśnie potwierdził, że trwają prace nad Razer Phone 2.

Trwają prace nad Razer Phone 2

W ostatnim czasie pisaliśmy o naprawdę wielu zapowiedziach. Pracy postanowił dołożyć nam Razer, który poinformował, że Razer Phone 2 jest już w drodze. Firma niestety nie zdradziła, kiedy możemy spodziewać się premiery wspomnianego urządzenia ani nawet skrawka informacji dotyczących jego specyfikacji. Wcześniejsze doniesienia wskazywały jednak, że owy smartfon ma się pojawić już pod koniec bieżącego roku, jednak nie są to w żaden sposób potwierdzone informacje. Co do specyfikacji – z pewnością będzie absolutnie topowa.

Zobacz także: Coś niedobrego dzieje się z Google Play. Znikają aplikacje typu SuperUser

Co ciekawe, Razer w swoim najnowszym raporcie finansowym, prócz potwierdzenia, że trwają prace nad Razer Phone 2 poinformował także, że pierwowzór został wyprodukowany w ograniczonym nakładzie, zbierając przy tym bardzo pozytywne opinie. To może sugerować, że następca zadebiutuje w większej liczbie i pojawi się na nowych rynkach. Czekacie na nowy sprzęt od Razera? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: phonearena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.