razer phone

Razer potwierdza: trwają prace nad Razer Phone 2!

Newsy

Razer Phone był niemałym sukcesem. Urządzenie firmy znanej dotychczas głównie z akcesoriów dla graczy szturmem zdobył rynek smartfonów dla graczy. Razer nie zamierza osiąść na laurach – gigant właśnie potwierdził, że trwają prace nad Razer Phone 2.

Trwają prace nad Razer Phone 2

W ostatnim czasie pisaliśmy o naprawdę wielu zapowiedziach. Pracy postanowił dołożyć nam Razer, który poinformował, że Razer Phone 2 jest już w drodze. Firma niestety nie zdradziła, kiedy możemy spodziewać się premiery wspomnianego urządzenia ani nawet skrawka informacji dotyczących jego specyfikacji. Wcześniejsze doniesienia wskazywały jednak, że owy smartfon ma się pojawić już pod koniec bieżącego roku, jednak nie są to w żaden sposób potwierdzone informacje. Co do specyfikacji – z pewnością będzie absolutnie topowa.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Zobacz także: Coś niedobrego dzieje się z Google Play. Znikają aplikacje typu SuperUser

Co ciekawe, Razer w swoim najnowszym raporcie finansowym, prócz potwierdzenia, że trwają prace nad Razer Phone 2 poinformował także, że pierwowzór został wyprodukowany w ograniczonym nakładzie, zbierając przy tym bardzo pozytywne opinie. To może sugerować, że następca zadebiutuje w większej liczbie i pojawi się na nowych rynkach. Czekacie na nowy sprzęt od Razera? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: phonearena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x