i-asus-google-nexus-7-16gb-asus-1b026a

Dopiero co pisałem o obniżce cen Nexusa 4 od LG w Google Play. Przecena ta związana jest zapewne z nadchodzącą premierą następcy wspomnianego urządzenia – mowa oczywiście o Nexusie 5. Na temat tego ostatniego nie wiadomo jeszcze zbyt wiele, za to oficjalnej premiery a nawet wprowadzenia na rynek doczekał się następca 7-calowego tabletu spod patronatu samego Google – Asusa Nexusa 7.

W związku z wprowadzeniem do sprzedaży nowej generacji, Asus zdecydował się zafundować Polakom na koniec wakacji obniżkę cen tabletu pierwszej generacji. I tak od tego weekendu (w Euro RTV AGD nawet od teraz) ceny Nexusa 7 pierwszej generacji kształtują się następująco:

– Nexus 7, 16GB, WiFi – 799 zł

– Nexus 7, 32GB, WiFi – 999 zł

– Nexus 7, 32GB, 3G – 1199 zł

Nie trzeba być Einsteinem, by zorientować się, że „przyjemny prezent na zakończenie wakacji” to nic innego jak wietrzenie magazynów przed pojawieniem się na naszym rynku nowej wersji tabletu Nexus. To zdaje się jest jednak bardzo dobra informacja, ponieważ zapowiada możliwość jego zakupu w polskiej sieci dystrybucji w całkiem niedalekiej przyszłości.

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Grzegorz Kaczmarek