red hydrogen one

Oto Red Hydrogen – obejrzyjcie unboxing i piękne zdjęcia wykonane smartfonem

Newsy

Czy pamiętacie jeszcze o smartfonie Red Hydrogen? O tym urządzeniu pisałem dla Was ponad rok temu, a dalej nie pojawiło się ono na rynku. Na całe szczęście do premiery Hydrogena jest bliżej niż dalej – smartfon z holograficznym wyświetlaczem zaczął trafiać już do osób, które wyraziły zgodę na udział w przedpremierowych testach. Na nasze szczęście swoją kopię otrzymał już również Marques Brownlee, właściciel kanału MKBHD. Poniżej przedstawiam Wam unboxing urządzenia oraz zdjęcia, wykonane za jego pomocą – muszę przyznać, że są przepiękne.

Red Hydrogen może nie zachwycić Was wyglądem, lecz z pewnością zrobią to jego możliwości

Red Hydrogen w wersji Houdini Edition, która wysyłana jest do osób biorących udział w przedpremierowych testach, trafił już do pierwszych osób. Zobaczcie sami, jak wygląda unboxing tego smartfona:

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Zobacz też: 50 tysięcy złotych za pół godziny dostępu do internetu? Zdarzają się takie przypadki…

Warto wspomnieć o tym, że Hydrogen stworzony został przez firmę, która na co dzień zajmuje się tworzeniem profesjonalnych kamer dla największych wytwórni filmowych. Z tego powodu mogliśmy przypuszczać, że jakość zdjęć i filmów będzie zachwycająca. Na całe szczęście się nie zawiedliśmy – poniżej zamieszczam dla Was piękne fotografie, również autorstwa Marquesa.

Co myślicie na temat tego smartfona? Według mnie będzie to prawdziwa gratka dla fanów fotografii. Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: MKBHD


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x