Nubia Alfa

Smartfon, który będziecie nosić obok zegarka. Oto ZTE Nubia Alfa (α)

Newsy

Plotki na temat elastycznych smartfonów trwają już za długo. Co chwilę przedstawiane są nam przecieki i informacje na temat kolejnych urządzeń gigantów branży, które mają być wyposażone w wyświetlacze, które będzie można dowolnie zginać, lecz jak na razie nie widać żadnego postępu. Na całe szczęście prawdziwym pionierem rynku może okazać się firma, której nikt nie brał nawet na poważnie. Oto ZTE Nubia Alfa (α), inteligentna opaska na rękę.

ZTE Nubia Alfa (α) może okazać się prawdziwym hitem. Oby premiera gadżetu nastąpiła wkrótce

Dwa dni temu na kanale Nubii, czyli submarki ZTE, udostępniony został film prezentujący możliwości opaski Nubia Alfa. Urządzenie to ma posiadać wszystkie funkcje zwyczajnego smartfona – użytkownik będzie mógł wykonywać połączenia (dzięki modemowi, który obsługiwać będzie sieci 4G), korzystać z aplikacji, słuchać muzyki, a nawet robić zdjęcia. Zobaczcie sami, jak na poniższym materiale wideo przedstawia się nowy gadżet.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Zobacz też: Długo oglądasz filmy na YouTubie? Teraz możesz to sprawdzić.

Warto wspomnieć również o tym, że urządzenie automatycznie wykrywać będzie, w jakiej znajduje się pozycji – dzięki temu użytkownik będzie mógł wykorzystać wszystkie możliwości długiego i elastycznego wyświetlacza OLED. Czy ZTE Nubia będzie hitem sprzedaży? To okaże się dopiero po premierze, która – mam nadzieję – nastąpi szybko. To z pewnością zachęci konkurencję do pracy nad podobnymi rozwiązaniami.

Źródło: Nubia


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x