ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

HTC planuje niebawem odświeżyć design swoich urządzeń? Zdjęcia tajemniczego modelu zdają się to potwierdzać

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

htc-logo3Chiński rynek telekomunikacyjny w ciągu ostatnich kilku lat rozrósł się w znaczącym stopniu. Widać to najlepiej po zaangażowaniu producentów, którzy prezentują specjalne edycje urządzeń skierowanych tylko i wyłącznie do Państwa Środka. Biorąc to wszystko pod uwagę to nie powinniśmy się dziwić, że większość ostatnich informacji trafia do nas właśnie z tego azjatyckiego państwa.

Podobnie jak w przypadku wycieków dotyczących One Max tak i teraz możemy poznać nowy model HTC odkryty przez Chińczyków.  Pojawił się on w Internecie w postaci dwóch zdjęć i licznych plotek. Sam telefon wygląda następująco:

htc tajemniczy chiny

Od razu rzuca się w oczy cienka obudowa i odmienny design, który wyraźnie odmładza markę. Z dołączonych plotek należy wyróżnić takie elementy ze specyfikacji jak:

  • Czterocalowy wyświetlacz WVGA (800×480);
  • 1GB RAM;
  • 8GB pamięci wbudowanej;
  • aparat główny z 5MPx matrycą, przedni: 1,3MPx.

Niestety, na ten moment brak jakichkolwiek informacji o procesorze i nie posiadamy obecnie informacji na temat oprogramowania zarządzającego tym urządzeniem. Tajemniczy model tajwańskiej marki ma podobno kosztować 210$ (niecałe 700zł).

Z innych plotek możemy wyczytać, że może to być smartfon korzystający ze specjalnego systemu przygotowanego przez HTC we współpracy z chińskim rządem. Kolejna wersja wydarzeń głosi, że jest to chińska wersja jednego z modeli Desire wyposażona dodatkowo w DualSIM.

Wszystkie te plotki łączy jedno – brak jakiejkolwiek wzmianki o terminie oficjalnego pojawienia się na rynku.

źródło: GSMArena.com

Sprawdź najnowsze wpisy