GoClever rozszerza swoją ofertę o dwa nowe głośniki do urządzeń mobilnych

2 minuty czytania
Komentarze
goclever_glosniki_bt

Polska firma GoClever znana jest Wam raczej z urządzeń mobilnych opartych na Androidzie, z których także wiele zostało zrecenzowanych na łamach naszego portalu. W ostatnim czasie producent postanowił skupić swoje działania także na innych sektorach rynku i w ostatnim czasie rozszerzył swoją ofertę o dwa nowe akcesoria.

Są nimi bezprzewodowe głośniki do urządzeń mobilnych Bluetooth Speaker 1 oraz Bluetooth Speaker 2. Model 1 od początku przyciąga wzrok nowoczesnym, oryginalnym wzornictwem – urządzenie ma postać niepełnego kręgu i na pierwszy rzut oka przypomina nieco futurystyczne okulary VISOR jednego z bohaterów Star Treka. Ten kształt nie został jednak wybrany tylko z uwagi na jego atuty estetyczne – dzięki niemu urządzenie idealnie podtrzymuje tablet (w kilku różnych pozycjach), a dźwięk bez problemu dociera do uszu użytkownika. Co ważne, podstawko-głośnik można jednym ruchem złożyć, dzięki czemu łatwiej można go transportować.

Bluetooth Speaker 2 spełnia dokładnie tę samą rolę, co opisany wyżej poprzednik. Oferuje możliwość wygodnego ustawienia tabletu oraz, jak chwali się producent, świetny dźwięk. Tutaj natomiast producent postawił na nieco inne rozwiązanie i Model 2 wyposażony jest w dwie „łapy” (na których spoczywa ramka tabletu) oraz tylną podpórkę. Takie ustawienie gwarantuje najwyższą stabilność, nawet w przypadku korzystania z największych, cięższych tabletów. W tym przypadku także ważnym atutem jest możliwość złożenia – model 2 składa się do postaci niewielkiego, płaskiego modułu.

Obie wersje komunikują się z tabletami za pośrednictwem technologii Bluetooth (2.1 + EDR / DSP / A2DP) oraz mają wbudowane głośniki stereo (Model 1 – 6W, Model  2 – 5W). GoClever chwali się, iż bateria w obu modelach wystarczy na co najmniej 4 godziny ciągłego słuchania. Cena Speaker 1 sugerowana przez producenta wynosi 179 złotych, zaś w przypadku modelu oznaczonego cyferką 2 – 139 złotych. Sprzęt dostępny jest już w internetowym sklepie GoClever.

źródło: inf. prasowa

Motyw