konkurs android

Święta zbliżają się wielkimi krokami, tymczasem specjalnie dla Was przygotowaliśmy konkurs z atrakcyjnymi nagrodami! Szansę na wygraną będzie miał każdy nasz aktywny czytelnik. Zacznijmy od tego co jest do zdobycia.

Nagrody

 • telefon Motorola Milestone (o wartości 1400zł),
 • 20 oryginalnych koszulek Android.com.pl (o wartości 50zł),
 • 200 oryginalnych smyczy Android.com.pl (o wartości 15zł),
 • 30 elitarnych kont Przyjaciel na Forum Android.com.pl,

Równowartość wszystkich nagród to prawie 6.000zł! Zwycięzców będzie ponad 250!

Co zrobić aby wygrać?
To bardzo proste! Aby wygrać, wystarczy spełnić cztery warunki:

 1. Być zarejestrowanym na naszym Forum
 2. Być fanem naszej strony na Facebooku
 3. Napisać 5 wartościowych komentarzy (bez spamowania) pod różnymi artykułami, które pojawią się podczas trwania konkursu na portalu Android.com.pl
 4. Wysłać maila zgłoszeniowego na adres [email protected] zawierającego poniższe wytyczne

W treści maila powinno się znajdować:

 1. Login z naszego forum
 2. Link do swojego profilu na Facebooku
 3. Link do komentarzy, których jesteście autorami (można go znaleźć ukrytego w np. pod '#15′ po lewej stronie od naszego nicku)

Tematem wiadomości może być „Świąteczny konkurs”.

Po zakończeniu konkursu wybierzemy zwycięzców drogą losowania. Jeśli zgłoszeń nie będzie wiele, wylosujemy laureatów tradycyjnie (kula/pudełko z karteczkami, film na YT), jeśli więcej – skryptem. Wylosowane osoby będą weryfikowane pod względem spełnienia wszystkich warunków uczestnictwa w konkursie. Jeśli szczęśliwiec np. nie jest naszym fanem na Facebooku, lub komentarze które napisał to zwykły spam (nie nawiązują do treści pozostałych komentarzy albo treści artykułu) nagroda będzie przekazana kolejnej wylosowanej osobie.

Konkurs rozpoczyna się 16.12.2010r. (czwartek) o godzinie 6:00. Zakończy się po 10 dniach, tj. 26.12.2010r. Konkurs został przedłużony o 3 dni – zakończy się 29.12.2010r. o godzinie 23:59:59. Ogłoszenie wyników odbędzie się do dwóch tygodni od zakończenia na naszym portalu, natomiast nagrody zostaną wysłane do końca lutego 2011 roku.

Zapraszamy do zabawy! Każdy ma równą szansę na wygraną!

__________________________________________________
Jak się zarejestrować na forum? To proste! Wystarczy kliknąć tutaj. Będąc zalogowanym Twoje komentarze na stronie głównej nie muszą czekać na akceptację!

Jak być fanem Android.com.pl na Facebooku? Wystarczy się zarejestrować, a następnie kliknąć „Lubię to” na naszej stronie (na górze).
__________________________________________________
Osoby bezpośrednio związane z organizatorem, administracja forum nie może brać udziału w konkursie. Moderatorzy i redaktorzy nie mogą się ubiegać o nagrodę główną.
Administrator ma prawo wprowadzać zmiany w regulaminie w dowolnym momencie.
Pełny regulamin konkursu można znaleźć TUTAJ.

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Jakub Bereziewicz

Z wykształcenia finansista/manager - studiował na SGH, NUS, LSE, Harvard University oraz Tsinghua University. Prywatnie - od dwunastu lat pasjonat mobilnych technologii. Developer Symbiana UIQ, użytkownik Androida od czasów HTC Dream (G1).