Jeśli tak ma wyglądać Xiaomi Mi Mix 3, to szykuje się dobra zmiana

Łukasz Pająk Newsy 2018-08-30

Seria Mi Mix to w głównej mierze pasmo sukcesów Xiaomi, które pozwoliło firmie zmienić swój obraz wśród konsumentów. Z producenta, który w głównej mierze kopiował rozwiązania konkurencji i oferował je w niższej cenie, stał się pionierem pewnego trendu. Oczywiście Chińczycy wciąż lubią bazować na pomysłach innych, ale seria Mi Mix niewątpliwie do niej nie należy. W tym roku poznaliśmy już Mi Mix 2S, ale było to tylko ulepszenie względem zeszłorocznego modelu. Teraz czas na prawdziwą nowość – Xiaomi Mi Mix 3, który prawdopodobnie porzuci dotychczasowy design.

Xiaomi Mi Mix 3 to nowe otwarcie serii

xiaomi mi mix 3 wysuwany aparat

Widoczne powyżej zdjęcie podobno pokazuje Xiaomi Mi Mix 3. Jednak tradycyjnie nie możemy być tego w 100% pewni. Niemniej firma już kilkukrotnie zapowiadała odmianę wyglądu tej rodziny urządzeń, a we wcześniejszych zapowiedziach pojawiał się bez charakterystycznej, dolnej krawędzi. Jednak wtedy też podejrzewaliśmy, że firma pójdzie w stronę rozwiązania wysuwanego aparatu, znanego z Vivo NEX S. Tymczasem to Oppo Find X ma być wzorem. Tak, wcześniejsze stwierdzenie, że Mi Mix nie bazuje na pomysłach innych gdzieś zaczyna się rozpływać. Tylko to wciąż nie oznacza, że Mi Mix 3 najprawdopodobniej będzie pierwszym tego typu smartfonem dostępnym globalnie. Choć wciąż nie znamy planów sprzedaży Honor Magic 2.

Zobacz też: Szukasz lekkiego klienta skrzynki pocztowej – oto on!

Po niezbyt udanym Xiaomi Mi 8, firma znowu ma szansę stanąć na wysokości zadania z Mi Mix 3. Jednak wciąż po drodze może powstać coś niezrozumiałego – tak, jak chociażby wycięcie w wyświetlaczu we wspomnianym modelu. Mimo wszystko nie zapeszajmy – premiera najprawdopodobniej tuż, tuż, gdyż wiele wskazuje na konferencję we wrześniu.

źródło: GSMArena • lucyfer

  Xieomi ostatnio głównie kojarzy mi się z wyciekami danych i wybuchającymi bateriami

 • szpeniek

  Wierna kopia Alcatela;-)

 • FirstSE .

  Slider jak w nokii N86 😛

 • MarcinS

  No wolałbym inspirację vivo nex S, z pojedynczą, dobrą kamerą, na możliwie najmniejszym wyjeżdżającym module.

 • LoadGamePL

  Z wysuniętym aparatem przypomina mi Xperię Sola (oczywiście do góry nogami)

 • Karls

  No cóż, przynajmniej wygląda na to, że nie będzie notcha.

  • Łukasz Pająk

   W serii Mi Mix nigdy go nie było.

   • stark2991

    Czasy się zmieniają 🙂x