ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
htc u11 life

HTC U12 Life przetestowany – dla kogo jest ten smartfon?

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Wiemy doskonale, że HTC szykuje coś nowego dla Ciebie. Nie musimy długo się namyślać, co to za model. Będzie to najprawdopodobniej jeden z ostatnich smartfonów firmy, który pojawi się w tym roku. Będzie to też o tyle nietypowy model, że najprawdopodobniej produkcją nie zajmie się HTC. Wiemy również, że design tego smartfona będzie nad wyraz specyficzny. Teraz do gry wchodzi specyfikacja U12 Life.

HTC U12 Life przetestowany w Geekbench

htc u12 life szkic pixel iphone

Mniejsza o cyferki – jeśli jesteście ciekawi, to U12 Life w Geekbench osiągnął 1343 punkty na jednym rdzeniu i 4897 na wielu. Czy to dużo? Niewątpliwie znajdziemy zdecydowanie lepsze propozycje. Nie ma, co się dziwić – omawiany smartfon nie będzie kierowany do fanów wydajności i flagowych propozycji. U12 Life to średniak, który okazuje się, że będzie napędzany Snapdragonem 660 zestawionym z 4 GB RAM. Czy to dużo? Są to dane typowe dla tej klasy i godne następcy U11 Life. Jednak wciąż nie wiemy, czy na pokładzie zostanie zainstalowany czysty Android One czy też firma porzuci ten projekt na rzecz własnej nakładki.

Zobacz też: Manipulacje na Facebooku – należy na nie uważać.

Premiera HTC U12 Life nastąpi lada dzień. Już 30 sierpnia mamy poznać nowy model od firmy i wszelkie znaki na niebie oraz ziemi wskazują, że to będzie właśnie ten smartfon. Czy firma ma szansę jeszcze czymś zaskoczyć? Niekoniecznie, choć miło by było usłyszeć odpowiednią niską cenę. W końcu konkurencja w tej klasie jest naprawdę ogromna.

źródło: Phone Arena

Sprawdź najnowsze wpisy