Sprzedaż tabletu dla graczy Wikipad w UK startuje 27 września

Newsy

miniwikipad620

W lutym Piotr pisał o urządzeniu nazwanym Wikipad, które kilka miesięcy temu trafiło na amerykański rynek. Tablet charakteryzował się konkretnym gronem potencjalnych odbiorców: graczy. Ten 7-calowy tablet z dołączanym kontrolerem do gier już za miesiąc ma trafić do sprzedaży na Wyspach. Cena wyjściowa: 249,99 funtów.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Kwota jaką przyjdzie więc zapłacić w UK wynosi dokładnie tyle samo co w USA – tyle, że tam płacimy w dolarach. Oczywiście dla typowego Kowalskiego jest to znaczna różnica przy aktualnych kursach walut, więc osoby mocno zainteresowane zakupem powinny poszukać urządzenia z rynku amerykańskiego.

Dla przypomnienia: tablet cechuje się 7″ ekranem o rozdzielczości 1280×800, napędzany jest procesorem Nvidia Tegra 3 wspartym przez 1GB pamięci RAM i 16 GB pamięci wbudowanej.

źródło: androidcentral.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x