galaxygearInteligentny zegarek od Samsunga, to zaraz obok Note’a III, najważniejszy temat dla wszystkich fanów koreańskiego producenta. Po setkach spekulacji i plotek, wiceprezes działu mobilnego Samsunga Lee Young-Hee ustosunkowała się do kwestii wprowadzenia na rynek własnego smartwatch’a.

Young-Hee potwierdziła na łamach The Korea Times, iż zegarek będzie nosił nazwę Galaxy Gear i zadebiutuje razem z nowym Note’m, co jak wiemy może się stać już na targach IFA 2013, które rozpoczynają się 4 września. Wiceprezes, poza tym, iż obaliła tezę o umieszczeniu w Gear elastycznego ekranu, nie podała żadnej innej informacji mogącej przybliżyć nam jak będzie wyglądał i w co będzie wyposażony nowy zegarek Samsunga.

Tak wczesna, w stosunku do plotek, data prezentacji, może świadczyć o tym, iż Samsung przestraszył się możliwego wysypu innych inteligentnych urządzeń na początku 2014 roku. Naszym zdaniem jednak Samsung nie ma się czego obawiać, bowiem chyba tylko on jest w stanie pozwolić na wpompowanie mnóstwa pieniędzy w akcje marketingowe.

źródło: koreatimes.co.kr
Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Krzysztof Czerwiec