Inteligentny zegarek Samsung Galaxy Gear oficjalnie potwierdzony!

Newsy

galaxygearInteligentny zegarek od Samsunga, to zaraz obok Note’a III, najważniejszy temat dla wszystkich fanów koreańskiego producenta. Po setkach spekulacji i plotek, wiceprezes działu mobilnego Samsunga Lee Young-Hee ustosunkowała się do kwestii wprowadzenia na rynek własnego smartwatch’a.

Young-Hee potwierdziła na łamach The Korea Times, iż zegarek będzie nosił nazwę Galaxy Gear i zadebiutuje razem z nowym Note’m, co jak wiemy może się stać już na targach IFA 2013, które rozpoczynają się 4 września. Wiceprezes, poza tym, iż obaliła tezę o umieszczeniu w Gear elastycznego ekranu, nie podała żadnej innej informacji mogącej przybliżyć nam jak będzie wyglądał i w co będzie wyposażony nowy zegarek Samsunga.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Tak wczesna, w stosunku do plotek, data prezentacji, może świadczyć o tym, iż Samsung przestraszył się możliwego wysypu innych inteligentnych urządzeń na początku 2014 roku. Naszym zdaniem jednak Samsung nie ma się czego obawiać, bowiem chyba tylko on jest w stanie pozwolić na wpompowanie mnóstwa pieniędzy w akcje marketingowe.

źródło: koreatimes.co.kr


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x