acer logo

 

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Acer to producent, który nie jest zbytnio znany z produkcji smartfonów. W naszym kraju bardziej kojarzony jest on ze sprzedaży tabletów i podzespołów komputerowych. Niemniej jednak ta korporacja może niedługo namieszać na rynku phabletów.

Może się to stać za sprawą modelu Liquid S2, na temat którego doniesienia trafiają już do Sieci od dłuższego czasu. Tym razem wiele z nich zostało potwierdzonych dzięki przetestowaniu phabletu Acera w GFXBenchmark. Spójrzmy na wcześniejsze informacje zawarte w jednej grafice:

acer liquid s2 roadmap

Następnie porównajmy je z wynikami z powyższej strony. W rozliczeniu dostajemy phablet z wyświetlaczem FullHD o przekątnej 5,98 cali wykonanym w technologii IPS. Testowany egzemplarz został wyposażony w procesor taktowany rdzeniem 2,1GHz, a także układ graficzny Adreno 330. Daje to niemalże 100% pewności, że jest to najmocniejsza jednostka firmy Qualcomm, czyli Snapdragon 800. Dodatkowymi elementami znajdującymi się wewnątrz obudowy są: 2GB RAM, 16GB wbudowanej pamięci oraz moduł NFC.

Według plotek, Acer Liquid S2 ma zostać wprowadzony do sprzedaży w tym miesiącu w Rosji za nieco ponad 2500zł. Główny rywal? Zapewne dużo bardziej popularny Samsung Galaxy Note 3, który ma ujrzeć światło dzienne już za tydzień.

 

źródło: GSMArena.com
Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.