Acer Liquid S2 prezentuje swoje możliwości w GFXBenchmark

Newsy

acer logo

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Acer to producent, który nie jest zbytnio znany z produkcji smartfonów. W naszym kraju bardziej kojarzony jest on ze sprzedaży tabletów i podzespołów komputerowych. Niemniej jednak ta korporacja może niedługo namieszać na rynku phabletów.

Może się to stać za sprawą modelu Liquid S2, na temat którego doniesienia trafiają już do Sieci od dłuższego czasu. Tym razem wiele z nich zostało potwierdzonych dzięki przetestowaniu phabletu Acera w GFXBenchmark. Spójrzmy na wcześniejsze informacje zawarte w jednej grafice:

acer liquid s2 roadmap

Następnie porównajmy je z wynikami z powyższej strony. W rozliczeniu dostajemy phablet z wyświetlaczem FullHD o przekątnej 5,98 cali wykonanym w technologii IPS. Testowany egzemplarz został wyposażony w procesor taktowany rdzeniem 2,1GHz, a także układ graficzny Adreno 330. Daje to niemalże 100% pewności, że jest to najmocniejsza jednostka firmy Qualcomm, czyli Snapdragon 800. Dodatkowymi elementami znajdującymi się wewnątrz obudowy są: 2GB RAM, 16GB wbudowanej pamięci oraz moduł NFC.

Według plotek, Acer Liquid S2 ma zostać wprowadzony do sprzedaży w tym miesiącu w Rosji za nieco ponad 2500zł. Główny rywal? Zapewne dużo bardziej popularny Samsung Galaxy Note 3, który ma ujrzeć światło dzienne już za tydzień.

 

źródło: GSMArena.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x