Pixel 3 XL czarny rynek

Poznaliśmy datę premiery Pixela 3 od Google. Czy warto czekać?

Newsy

W ostatnim czasie o Pixelu 3 jest naprawdę głośno – dowiedzieliśmy się jak wygląda, co będzie miał w środku oraz jakie robi zdjęcia. Nie poznaliśmy tylko daty premiery. Do dziś.

Pixel 3 – data premiery

Data premiery trzecich Pixeli była dotychczas wielką niewiadomą. Dziś jednak dowiedzieliśmy się, że Google zamierza oficjalnie pokazać światu Pixela 3 i Pixela 3 XL już 9 października, jakiś miesiąc po premierze nadchodzących iPhone’ów. Wydarzenie odbędzie się w Nowym Jorku. Owa informacja nie została oficjalnie potwierdzona przez Google, jednak pochodzi z bardzo wiarygodnego źródła – najprawdopodobniej od pracowników giganta.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Zobacz także: Najlepsze gry strategiczne na Androida – zobacz długą listę wciągających tytułów

Czy warto czekać na trzeciego Pixela?

Cóż, w tym okresie zadebiutuje jeszcze kilka flagowych urządzeń, mianowicie: Mate 20/20 Pro oraz nowe iPhone’y. Propozycje od Huaweia pod względem wydajności będą z pewnością bardzo podobne do produktów Google. Różnica pomiędzy tymi urządzeniami będzie się sprowadzać głównie do jakości aparatu, dostępności wyjścia słuchawkowego (Pixele nie mają, seria Mate 20 posiada), oprogramowania, funkcji i przede wszystkim ceny (seria Mate 20 z pewnością będzie tańsza). iPhone’y to wiadomo – zupełnie inny system, inne podzespoły i ogromna cena. Każdy musi tutaj podjąć decyzję indywidualnie, zdecydować, które rozwiązania bardziej do niego przemawiają.

Źródło: phonearena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x