LG G7 ThinQ radzi sobie zdecydowanie lepiej, niż jego poprzednik. Próżno szukać poważnych wad, a sama rodzina ThinQ ma duży potencjał, jeśli chociażby tworzycie swój smart dom. Niemniej to nie jest ostatnie słowo Koreańczyków na ten rok. Firma już zaprezentowała wiele topowych modeli – oprócz G7, pojawiły się V30S ThinQ i V35 ThinQ. Jednak wciąż w drodze jest V40 ThinQ, który ma być zwieńczeniem rozwoju tego producenta, nadrobieniem zaległości oraz – być może – pokazaniem czegoś zupełnie nowego. Tymczasem do Sieci trafił już film, który prezentuje omawiany model. Temu towarzyszą grafiki – to wszystko na bazie uzyskanych plików CAD.

LG V40 ThinQ na filmie i grafikach

Od razu rzuca się w oczy potrójny aparat na tylnej części obudowy. Co prawda nie wiemy do czego konkretnie LG wykorzysta dodatkową matrycę, ale nieoficjalnie mówi się o teleobiektywie. Innymi słowy, potencjalnie mamy do czynienia z najciekawszym tego typu zestawem. Huawei postawiło na monochromatyczną matrycę, a Oppo na skanowanie 3D, co również jest atrakcyjne, ale zdecydowanie rzadziej się przydaje w codziennym użytkowaniu.

Tymczasem wróćmy do samego V40 ThinQ, po którym widać też, że zostanie wyposażony w dedykowany przycisk do wywoływania Asystenta Google. Identycznie postąpiono już ze wspomnianym G7 ThinQ. Niestety – lub stety – pojawi się notch, a sam wyświetlacz ma mierzyć 6,3-cali po przekątnej (3120×1440). Nie zabraknie też Snapdragona 845 na pokładzie.

Zobacz też: Nokia 7 Plus już niedługo ma otrzymać Androida 9 Pie!

Skoro bazujemy na danych CAD, to też oznacza, że poznaliśmy wymiar V40 ThinQ. Smartfon ten ma mierzyć 158,8 x 75,8 x 7,8 mm. Uwzględniając wypukłość potrójnego aparatu, grubość urządzenia rośnie do 8,2 mm. Tym sposobem, Koreańska nowość będzie minimalnie mniejsza od chociażby Samsunga Galaxy Note9.

 

źródło: OnLeaks

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.