Poco to marka, która ma za zadanie pokazać konkurencji, że można stworzyć możliwie najbardziej wydajnego smartfona w zdecydowanie niższej cenie. Dokładnie takie same założenia przyświecały marce OnePlus, ale wraz z rozwojem coraz rzadziej się o tym mówi. Teraz Pocophone F1 ma pokazać, że jeśli się chce, to wciąż można i smartfon właśnie trafia do Polski. Ceny podane podczas światowej premiery były znakomite, ale wiele osób obawiało się o nie w naszym kraju. Teraz wszystko jest jasne, bo właśnie wystartowała oficjalna przedsprzedaż.

Cena Pocophone F1 jest bardzo atrakcyjna nawet w Polsce!

poco f1 xiaomi

Przypomnijmy, ile sobie zażyczyło Xiaomi podczas oficjalnej premiery Poco F1 w Indiach:

  • 6/64 GB: 300 dolarów (1100 złotych)
  • 8/128 B: 415 dolarów (1500 złotych)
  • Armoured Edition (8/256 GB): 430 dolarów (1600 złotych)

Tymczasem do Polski trafią dwie wersje w dwóch odmianach kolorystycznych (Graphite Black, Steel Blue) w następujących cenach:

  • 6/64 GB: 1499 złotych
  • 6/128 GB: 1699 złotych

Jest to wyraźna różnica względem indyjskich wartości, ale wciąż próżno szukać lepszej oferty na smartfona ze Snapdragonem 845 na pokładzie. Póki co nie pojawiają się wzmianki o odmianie Armoured Edition, która została wykonana z włókna węglowego. Ma być dostępna w Europie, ale nie wiemy czy, kiedy i za ile w naszym kraju.

Zobacz też: OnePlus 5 i 5T otrzymują długo oczekiwaną aktualizację!

Przedsprzedaż na słabszą odmianę rusza już dzisiaj i zainteresowani mogą kupić Pocophone F1 na mi-home.pl, x-kom.pl czy też oleole.pl. Stacjonarnie istnieje również możliwość zamawiana w Mi Store (Warszawa, Kraków, Wrocław). Jeśli myślicie o wyborze wersji z większą przestrzenią na pliki, to musicie poczekać do 30 sierpnia. Chcecie dowiedzieć się czegoś więcej na temat samego smartfona? Zadawajcie pytania, właśnie rozpoczynamy testy!

 

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.