z1honami

Im bliżej premiery, tym mniej informacji staje się tajnych dla społeczności. To sprawia, że prezentacja nowego urządzenia w większości przypadków jest zwykłą formalnością bez zaskoczeń. Tym razem za nowe wiadomości możemy podziękować Chińczykom.

Sony Xperia Z1 to kolejny model, po Galaxy Note 3, który swoją premierę będzie miał za tydzień i wiemy o nim już naprawdę sporo. W Chinach, aby urządzenie telekomunikacyjne zostało dopuszczone do oficjalnej sprzedaży, musi ono przejść liczne testy i otrzymać licencję. Słuchawka Japończyków oczywiście bez problemu zaliczyła wszystkie zadania, a osoby odpowiedzialne za całe zamieszanie wypuściły do Internetu cztery zdjęcia:

xperia z1 chiny sony honami 1 xperia z1 chiny sony honami 2 xperia z1 chiny sony honami 3  xperia z1 chiny sony honami

Możemy spostrzec, że po prawej stronie urządzenia znajdziemy miejsce na kartę SIM, klawisze: blokady, odpowiedzialne za poziom głośności, a także i spust aparatu. Druga krawędź została wykorzystana do zlokalizowania slotu na karty microSD oraz gniazda microUSB. Oczywiście wszystkie złącza zostały zabezpieczone specjalnymi zasłonami, które umożliwiają to, że Sony Xperia Z1 nosi miano telefonu wodoodpornego.

Kolejną ciekawostką jest sprytne umieszczenie diody powiadomień w głośniku urządzenia:

xperia z1 chiny sony honami dioda led

Wszystko idealnie współgra ze sobą i – jeżeli wykorzystano dobre materiały – najprawdopodobniej będziemy mogli korzystać z jednego z najlepiej wykonanych smartfonów, który przy okazji prezentuje się naprawdę ładnie.

 

źródło: Phone Arena, GSMArena.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.