Jeśli dobrze pamiętacie i śledzicie poczynania OnePlus, to zapewne wiecie, że ich proces dystrybucji nowego oprogramowania podzielony jest na 3 kategorie. Pierwsza z nich to tradycyjne wydawanie nowej wersji dla wszystkich. Druga to otwarte testy, które związane są z częstszymi publikacjami, ale z ryzykiem na pojawienie się błędów. Trzeci i ostatni rodzaj Oxygen OS to zamknięte testy i – jak się łatwo domyślić – dostęp mają nieliczni, a ryzyko błędów rośnie. Zostaliście ostrzeżeni, więc przyszła pora zainteresować tych, co wciąż chcą poznawać wcześniej najnowsze zmiany w Oxygen OS.

OnePlus szuka chętnych do testowania Oxygen OS na OnePlus 6

Jak to zazwyczaj bywa, największe zainteresowanie cieszą się najnowsze modele. Tym sposobem to nic dziwnego, że OnePlus rozpoczyna zamknięte testy na OnePlus 6. Z pewnością zostaną one połączone też z OnePlus 6T, ale nie wyprzedzajmy faktów. Firma wyznacza kilka wytycznych, które musi spełnić kandydat:

  • używać OnePlus 6
  • być aktywnym członkiem społeczności OnePlus
  • mieć możliwość stałego kontaktu w celu przekazywania opinii zespołowi OnePlus przy użyciu Slacka.

Firma szuka 100 osób do tego typu testów, którzy zostaną objęci NDA w celu zapewnienia o utrzymaniu tajemnic wewnątrz firmy. Pierwszy krok aplikacji to wypełnienie ankiety.

Zobacz też: Gmail już niedługo otrzyma nową funkcję!

Czy jesteście zainteresowani tego typu testami? Może ktoś z Was już się zgłosił? Czy też wolicie poczekać, aż pojawi się stabilne wydanie nowego oprogramowania na Wasze urządzenie?

źródło: Forum OnePlus

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.